fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu Hakkında

Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu , İstanbul'un Maltepe ilçesinde kurulmuş olan ve Yönder Okulları bünyesindedir. Okul 16 kişilik sınıflarda 3-6 yaş arası çocuklara eğitim vermektedir. Okul 08.30 ve 19.00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Okulun amacı yüksek kalitede ve standartlarda eğitim vermektir. Okul öğrencilerinin öğrencilerinin eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencilerinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir kurum olmak amacındadır.
Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu'ndan mezun olacak olan öğrenciler aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak bireyler olarak yetişmektedir.
Tam gün eğitim programı hakim olan Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu'nda gün içerisinde çocuklarla birlikte Türkçe dil, İlkokula hazırlık, el sanatları, araştırma, öğrenme, eşik atlama , dikkat ve beceri geliştirme etkinlikleri yapılmaktadır. Bu etkinlikler ile çocukların fiziksel, sosyal ve kişisel gelişimleri sağlanmaktadır.
Ayrıca Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu'nda çocuk merkezli, özgün, bilim ve sanat temelli eğitim modelleri uygulanmaktadır. Özgün eğitim modeli ile çocuğun gerçek hayatın içinde etkileşim ve iletişim içinde olduğu herhangi bir konu, soru, durum ya da problem ile ilgili sistematik veri ve bilgi toplama süreci, proje yaklaşımının temel felsefesi oluşturulmaktadır.
Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu'nda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih edilmektedir. Erken yaşta yabancı dil eğitimi, dil bilimcilerin ve araştırmacıların da vurguladığı üzere önemli bir süreçtir.
Okulun sunmuş olduğu hizmetler arasında yaz okulu, güvenlik , servis ve yemek imkanları da bulunmaktadır. Yemekler okulun kendi yemekhanesinde hijyen koşullarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Gün içerisinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek servis edilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • DS

    Eski kresimizden sonra cennet gb geldi diyebilirim. Oglum 2 aydir gidiyor. Okula mutlu giriyor okuldan mutlu cikiyor. Egitim programi üstün dokmen akademi tarafından mobil uygulamadan devamlı yayınlanıyor. Gun icinde islenen konular detaylı paylasiliyor. En onemlisi ogretmenlerimiz cok iyi. Yonetim profesyonel. İyi ki varlar :)Bahcesi biraz kucuk

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu İletişim Bilgileri

Zümrütevler Mah. Gül Cad. Nane Sok. No:11/1, Maltepe / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum