fb
Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu

0 216 706 6902
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye 'de bulunan Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu bilimsel, araştırıcı, sorumluluk sahibi, başarılı, analitik düşünebilen, çevresiyle iyi ilişkiler kurabilen, donanımlı, yenilikçi, demokrasiye inanmış ve Atatürk ilkelerini benimsemiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Mimarisi, akıllı sınıfları,akıllı kart ile güvenli geçiş sistemi gibi üst düzey teknolojik donanım imkanları ile okul öncesi eğitim imkanı sağlayan Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu'nda ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu, çok amaçlı jimnastik salonları, görsel sanatlar atölyeleri, fen ve bilgisayar laboratuvarları, her derslik ve laboratuvarda bulunan projeksiyon cihazları bulunmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede yemekler çocukların günlük olarak almalar gereken besin değerlerine göre aşçılar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu'nda farklılaştırılmış ve zenginleştirilmiş eğitim programı ile öğrenme yaklaşımı, öğrenme stilleri ve çoklu zeka modelleri kullanmaktadır. Okulda fen, matematik, Montessori, Reggio Emilio, Orff Metodu, High Scope ve proje tabanlı öğrenme eğitim programlarından yararlanılmaktadır. Bu programlarla çocukların düşünme becerilerinin gelişmesi, kendilerini ifade edebilmeleri ve sorumluluklarını yerine getirmeleri sağlanmaktadır. Çocukların Türkçeden başka dillerinde olduğunun farkına varmaları, yabancı dilde iletişim kurmaya istekli olmaları, duyduklarını anlayabilmesi ve konuşma becerilerinin kazanılması amacıyla okulda İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu'nda eğitmenler çocuklara bale, modern dans, spor, müzik, orff, fen, doğa, yaratıcı drama, görsel sanatlar, yüzme, satranç ve geleneksel dans eğitimleri vermektedir. Ayrıca okulda yapılan akıl oyunlarıyla çocukların farklı bakış açısı kazanmaları, takım halinde çalışma becerisi kazanmaları, problem çözme becerilerinin gelişmesi, hızlı ve doğru karar verme becerilerini kazanmaları sağlanmaktadır. Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu'nda bulunan rehberlik sistemi ile veli ve öğretmenlerle yakın işbirliği sağlayarak öğrencilerin olumlu öğrenme deneyimleri yaşamalarına yardımcı olmaktır. Öğrencilerin sosyal, duygusal, bilişsel ve fiziksel alanlarda gelişimlerine, kendilerini tanımalarına, sağlıklı bir öz benlik geliştirmelerine, kendilerine ve başkalarına saygılı olmalarına, sorun çözme becerilerinin gelişimine, ilgi alanları ve yetenekleri doğrultusunda gelişmelerine yardımcı olmak hedeflenmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Yabancı Dil Kulübü

"Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ümraniye Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu İletişim Bilgileri

Çakmak Mahallesi, Şenol Güneş Bulv. İkbal Cad./kahraman Sok. No:1, 34774 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Ümraniye Küçük Şeyler Anaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Küçük Şeyler Anaokulu

Umraniye kucuk seyler anaokulu başta kurucu öğretmen olmak üzere tüm öğretmenler güler yüzlü ve saygılı, ticari kaygidan...

Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu Özel Okul
Özel Tavukçuyolu İnci Yıldız Anaokulu

ıncı yıldız montessori okulları bugune kadar gördüğüm en iyi anaokulu ...tartısmasız yaşayarak görmenizi tavsiye ederim

Özel Çekmeköy Masal Anaokulu Özel Okul
Özel Çekmeköy Masal Anaokulu

0 ile 6 yaş grubu öğrencilerine okul öncesi eğitimi veren Özel Çekmeköy Masal Anaokulu İstanbul da Çekmeköy semtinde bul...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum