fb
Onaylanmış Okul Profili

Karamürsel Anaokulları

Karamürsel'deki anaokulların ve kreşlerin; fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine ve daha birçok bilgisine ulaşarak okul seçiminizi kolayca yapın.

2 okul bulundu.
Özel Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu Özel Okul
Karamürsel / 4 temmuz Mah.
Özel Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu

Özel Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
Özel Kır Çiçeklerim Anaokulu Özel Okul
Karamürsel / 4 temmuz Mah.
Özel Kır Çiçeklerim Anaokulu

Özel Kır Çiçeklerim Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6

Karamürsel Anaokulları

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde bulunan anaokullarının tamamına ait detaylı bilgilerin görüntüleyerek çocuğunuz için en iyi okul öncesi eğitim kurumunu hemen bulabilirsiniz. Kurumların haritadaki konumlarına göz atarak evinize en yakın okulları kolayca keşfedebilirsiniz. Karamürsel anaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilir, benimsedikleri eğitim modellerini öğrenerek çocuğunuzun alacağı eğitimin içeriğiyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Hemen okullarla iletişime geçerek kayıt hakkında görüşme gerçekleştirmek adına randevu talep edebilirsiniz.


İlçe de hizmet veren anaokullarının yanında Karamürsel kreşleri ve gündüz bakımevleri de çocuğunun bedensel ve sosyal gelişimini geliştirmek isteyen ailelerin tercih edebileceği diğer kurumlardır. Bu kurumlar 0 yaştan itibaren 6 yaşına kadar öğrenci kabul etmektedir. Okul öncesi dönemde alınan yabancı dil eğitimi öğrencilerin gelecekte alacakları eğitimlere temel oluşturduğundan son derece önemlidir. Karamürsel'deki anaokulları da alanında uzman öğretmenlerle öğrencilerinin yabancı dil gelişimlerini desteklemekte ve birer dünya vatandaşı yetiştirmek adına çaba sarf etmektedirler. Sizler de çocuğunuzun kaliteli bir eğitim almasını istiyorsanız hemen okulların hakkında yazılarını okuyarak misyonları ve vizyonlarını öğrenebilirsiniz.


Karamürsel özel anaokullarının; sınıf, bina ve bahçe fotoğraflarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, kulüp çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen seçebilirsiniz. Okul profillerinde bulunan veli yorumları kurumları daha önce deneyimlemiş aileler tarafından yapılmaktadır. Bu yorumları okuyarak anaokulları ve kreşlerin hangi noktalarda fark yarattıklarına, hangi yönlerinin eksik kaldığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.


Karamürsel anaokulu listesinde yer alan kurumların fiyatları bölgedeki okul sayısı az olduğundan dar bir aralıkta yer almaktadır. Bütçenize uygun kurumlarla iletişime geçerek zaman kaybının önüne geçmek isterseniz profillerde yer alan eğitim, servis ve yemek ücretlerini inceleyebilirsiniz.


Karamürsel anaokulları detaylı inceleyecek zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerilerinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum