fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Güneş Duru Anaokulu

Özel Güneş Duru Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30

Özel Güneş Duru Anaokulu Hakkında

Özel Güneş Duru Anaokulu, öğrencilerinin donanımlı ve çok yönlü bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Kurum bu amaç doğrultusunda 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerine yönelik birçok sosyal faaliyet düzenlemektedir. Okulda futbol, voleybol, beden eğitimi ve atletizm aktiviteleri gerçekleştirilerek öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Okul öncesi, öğrencilerin fiziksel gelişimlerini en çok etkileyen dönemlerden biri olduğundan sportif faaliyetler oldukça faydalı olmaktadır. Kurumda ayrıca drama, halk oyunları, dans, orff ve gezi kulübü aktiviteleri de düzenlenmektedir. Böylece öğrencilerin kültürel birikimlerinin artması ve farklı bakış açıları kazanmaları sağlanmaktadır. Özel Güneş Duru Anaokulu'da yapılan akıl ve zeka oyunları, proje kulübü ve robotik ve kodlama aktiviteleri de beğeni toplamaktadır. Bu aktiviteler sırasında öğrenciler problem çözme yeteneklerini gelişitirken aynı zamanda teknolojiye hakim bireyler haline gelmektedir.
Okulun branşında uzman eğitimci kadrosu öğrencilerle birebir ilgilenme prensibini benimsemektedir. Kurum bu sebeple sınıf mevcutlarını sınırlı sayıda tutmakta ve öğretmen başına düşen öğrenci sayısını azaltmaktadır. Böylece öğretmenler öğrencilerin karakterlerini ve ilgi alanlarını tanıma ve bu yönde öğrencilere rehberlik etme fırsatı yakalamaktadır. Özel Güneş Duru Anaokulu'nun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencileri tanımak adına çalışmalar yürütmektedir. Rehberlik servisi öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve pedagojik ilerlemelerini kayıt altına almaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Güneş Duru Anaokulu İletişim Bilgileri

Alikahya Fatih Mahallesi, Kural Sokak, No:24, İzmit/kocaeli
0 538 544 46** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum