fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hayaller Diyarı Anaokulu

Özel Hayaller Diyarı Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17

Özel Hayaller Diyarı Anaokulu Hakkında

Özel Hayaller Diyarı Anaokulu, sunduğu hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesiyle dikkat çekmektedir. Kurumda oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu uygulamaları bulunmaktadır. Bu sayede öğrencilerin ebeveynleriyle sosyalleşebileceği bir ortam yaratılmaktadır. Okulda bunların yanı sıra servis hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde öğrencilere, okula konforlu ve güvenli şekilde ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Yaz okulu uygulamasıyla da öğrencilerin eğitimlerinin kesintisiz ilerlemesi sağlanmaktadır. Öğrenciler tatil dönemini arkadaşları ve öğretmenleriyle geçirme ve eğlenerek öğrenme fırsatı bulmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerin pedagojik gelişimlerini takip altına almaktadır. Özel Hayaller Diyarı Anaokulu, sunduğu hizmetlerle öğrencilerin okul öncesi dönemden aldıkları faydayı en üst seviyeye çıkarmaktadır.
Okul, öğrencilerin karakterlerinin gelişimlerini her anlamda desteklemek adına çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Kurumda gerçekleştirilen dekoratif sanatlar, görsel sanatlar, origami ve el sanatları faaliyetleriyle öğrencilerin el ve göz koordinasyonları geliştirilmektedir. Binicilik kulübü ve beden eğitimi aktiviteleri ise öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemektedir. Kurumda bunların yanı sıra değerler eğitimi aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin paylaşmak, saygı, yardımseverlik ve empati gibi evrensel değerleri öğrenmesi sağlanmaktadır. Özel Hayaller Diyarı Anaokulu, öğrencilerinin yabancı dil eğitimine de oldukça önem vermektedir. Branşında uzman eğitimciler tarafından öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin çift dilli bireyler haline gelmeleri sağlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hayaller Diyarı Anaokulu İletişim Bilgileri

Bayramoğlu Mah. Fikir Sok. No:21, Darıca/kocaeli
0 544 214 52** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum