fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Kentin Melekleri Anaokulu

Özel Kentin Melekleri Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Kentin Melekleri Anaokulu Hakkında

Özel Kentin Melekleri Anaokulu, küçük yaştaki öğrencilerinin sağlam karakterli bireyler olmalarını desteklemek, temel değerlerini pekiştirmek, topluma ve kendisine yararlı bireyler olmalarını sağlamak, psikolojik, bilişsel ve sosyal gelişimlerine uygun donanım kazanmalarını desteklemek adına değerler eğitimi ağırlıklı olmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin bilişsel, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin algılarını, bilişsel becerilerini ve hafızalarını kuvvetlendirmek ve geliştirmek adına eğitim yaklaşımlarını sürekli olarak güncel tutmakta ve akıl oyunları çalışmaları sürdürmektedir. Bunun gibi etkinlikleri çocuklara sunmak için bünyesinde, çocukların arkadaşlarıyla sosyal iletişimlerini geliştirebilecekleri sevimli bir bahçe, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Özel Kentin Melekleri Anaokulu, her öğrencinin farklı bireyler olduklarının bilincinde olarak Montessori eğitim yaklaşımı ile birlikte öğrencilerin beceri ve ilgi alanlarına uygun olacak şekilde, eğitim yaklaşımlarını sürdürmektedir. Bu eğitim anlayışıyla, çocukların bağımsız düşünebilme, özgüvenli olarak yetişme, ne istediğini bilen bireyler olmasını amaçlayan bir sistemdir. Alanında uzman, pedagoji eğitimi almış öğretmenleriyle çocukların fiziksel ve kişisel gelişimleri takip edilerek, psikolojik danışmanlar ile bireysel olarak çocuk gelişim haritası hazırlanıp, velilerle paylaşılmaktadır. Çağın gerekliliklerini yakından takip ederek güncel öğrenim modelleri ile öğrencilerin gelişimlerine doğrudan etki eden Kentin Melekleri, okul öncesinde kodlama, İngilizce ve sosyal etkinlikler düzenlemektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin başarılı ve donanımlı bireyler olmalarını desteklemek adına sürekli olarak çalışmalarını güncel tutmaktadır.

Yorumlar (2)

  • CB

    Birçok okulun sunmadığı aile ortamı,samimiyet içerikli bir okul benim için güven en başta gelir bu yüzden tercihim. Çocuğunuz hem egitim alırken sizinde aklınız kalmasın istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  • Gerçekten bir çok kurumla görüşme sağladıktan sonra içimize en çok sinen ve en çok beğendiğimiz bir okul. Çocuğumuzu gözümüz arkada kalmadan bırakabilmenin ve aldığı eğitimin keyfini yaşıyoruz. Gerek kurum sahibesi gerek öğretmenleri olsun tecrübeli ve güvenilir insanlar. Anaokulu araştıran ve kayıt düşünen tüm velilere tavsiye ediyoruz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kentin Melekleri Anaokulu İletişim Bilgileri

Emek Mah. Veysel Karani Cad. No:93B, Çayırova / Kocaeli
0 532 441 03** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum