fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Mutlukent Anaokulu

Özel Mutlukent Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Mutlukent Anaokulu Hakkında

Özel Mutlukent Anaokulu, öğrencilerinin bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinmelerini amaçlamaktadır. Kurum, her öğrencinin özel olduğunu düşündüğünden birebir eğitim vermektedir. Sınıf mevcutları sınırlı tutulan okulda öğrenciler hem birebir eğitim almakta hem de kalabalık sınıflarda potansiyelleri gözden kaçmaları önlenmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu sayede potansiyeli açığa çıkmış, öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş bireyler olmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerle birebir ilgilenmektedir. Servis, öğrencilerin pedagojik gelişimleriyle ilgilenmekte ve takip altına almaktadır. Velilerle iletişim halinde olan servis okula alışma sürecinde destek vermektedir.
Özel Mutlukent Anaokulu, donanımlı eğitim vermeye elverişli fiziksel imkanlar bulundurmaktadır. Kurumda bulunan kapalı spor salonu, spor alanı, oyun alanı, bahçe ve futbol sahası sayesinde öğrenciler hava şartlarından bağımsız şekilde fiziksel aktivitelerde bulunabilmektedir. Okul öncesi dönem öğrencilerin fiziksel gelişimlerinde önemli yer kapladığından bu dönemde sportif faaliyetler oldukça önem kazanmaktadır. Bunların yanı sıra okulda bulunan mutfak ve sanat atölyeleri sayesinde görsel sanatlar, ebru, dekoratif sanatlar ve el sanatları aktiviteleri yürütülmektedir. Müzik odasında ise öğrencilerin enstrümanlarla bolca vakit geçirmesi ve ritim duygusu kazanmaları sağlanmaktadır. Özel Mutlukent Anaokulu bu aktivitelerin yanı sıra robotik ve kodlama, satranç ve proje kulübü aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin problem çözme yetenekleri ve sorumluluk bilinci artırılırken zihinsel gelişimleri de desteklenmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mutlukent Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenikent Mah., 2426. Sok No:7, Gebze/kocaeli
0 262 644 11** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum