fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Nurşen Ceylan Anaokulu

Özel Nurşen Ceylan Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Nurşen Ceylan Anaokulu Hakkında

Özel Nurşen Ceylan Anaokulu, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bulunan, çocukların okula gitmeye can attığı eğlenirken öğrendiği okul öncesi eğitim kurumudur. Çocukları seven ve onları kendi çocukları gibi benimseyen alanında üniversite mezunu öğretmenlere sahip olan bu anaokulu, öğrencilere mutfak atölyesi, fen ve bilim atölyesi, sanat atölyesi aktiviteleriyle çocuklara el becerisi ve sosyal iletişim becerisi kazandırmaktadır. Çocukların beraber yaptığı faaliyetlerde, onlara arkadaşlarıyla yardımlaşmayı, haklarının ve sorumluluklarının bilincini, etkili konuşma yeteneği kazandırmayı amaçlamaktadır. Geleceğin mühendislerini yetiştirmek amacıyla ve onlara analitik düşünme yeteneği kazandırmak amacıyla robotik kodlama eğitimi verilmektedir. Çocuklar için müzik aletlerinin bulunduğu müzik odasında çocuklara, ruhun gıdası olan müziği sevdirmek amaçlanmaktadır. Diğer sanatsal faaliyetler arasında tiyatro, sinema ve modern dans bulunmaktadır. Bu aktivitelerle, sanat anlayışına sahip, kendilerine hobi edinmiş çocuklar olarak yetiştirilmektedir. Rehberlik ve psikolojik danışman hizmetiyle çocuklara objektif bakış açısı, kendine ve topluma saygılı, mutlu bireyler oluşturmayı amaçlamaktadır. Özel Nurşen Ceylan Anaokulu, çevreye ve doğaya olan sevgisini çocuklara yansıtmak ve onlara bunu aşılamak amacıyla, düzenli olarak fidan dikme etkinlikleri düzenlemektedir.

Yorumlar (1)

  • GA

    Mükemmel bir okul keşke daha önce tanısaydım çocuğumun bu okula gelmediği günleri boşa geçmiş sayıyorum herşey için teşekkürler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nurşen Ceylan Anaokulu İletişim Bilgileri

İnönü Mah. Gebze Güzeller Osb Mah. Mehmet Yildirim Cad. Ggosb Sitesi No:1, İç Kapi No:1, Gebze / Kocaeli
0 262 751 23** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum