fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu Seyhan ilçesinde 07.00 ile 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kurum ilkokul döneminin akademik hayatın temeli olduğunu bilmekte ve bu sebeple oldukça özen göstermektedir. Bu sebeple de sınıf mevcudunu az tutmakta ve öğrencilerle birebir ilgilenmektedir. Kurumun psikolojik danışmanı da öğrencilerle birebir görüşmeler yaparak bu sürecin yönetilmesine destek olmaktadır.
Okul, öğrencilerinin karşısına geniş yelpazedeki fiziksel imkanları ile çıkmaktadır. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin okul hayatını donanımlı hale getirmektedir. Okulun kapalı spor salonu ve spor alanı öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli olan bu dönemde büyük katkı sağlamaktadır. Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu'nun organik beslenme hizmeti veren yemekhanesi de öğrencilere düzenli ve sağlıklı yemek yeme imkanı sunmaktadır. Ayrıca kurumda bulunan kütüphane sayesinde öğrencilerin erken yaşta kitap okuma alışkanlığı kazanması amaçlanmaktadır.
Kurum öğrencilerin eğitim hayatını çeşitlendirmek adına birçok aktivite düzenlemektedir. Beden eğitimi, dans gibi fiziksel aktivitelerle beraber origami, görsel sanatlar ve el sanatları gibi sanatsal faaliyetler yürütülmektedir. Ayrıca satranç, akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleri öğrencilerin zihinsel aktivitelerini artırmaktadır. Bu sayede öğrencilerin öğrenme sürecindeki başarısı artırılmaktadır.
Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu öğrencilerinin yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Eğitimciler bu bağlamda yoğun bir İngilizce dil eğitimi programı uygulamaktadır. Ayrıca okulda bu sürece yaptığı aktivitelerle destek olan bir yabancı dil kulübü bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Gürselpaşa Mah. 6. Sok. No: 133A Seyhan/adana
0 532 314 55** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum