fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu

Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde öğrencilerine kampüs ortamında eğitim vermektedir. Teknolojiyi ve yapay zeka sistemini kampüste son olanaklarına kadar kullanarak öğrenciye sunmaktadır. Öğrenciler, bu kurumda, eğitimin ilk adımlarını sağlam olarak atmakta ve ileriki seviyelerde zorluk çekmemektedir. Öğrencilerin okula alışma sürecinde psikolojik danışmanlar ve rehberlik öğretmenleri iş birliğiyle öğrenciler öğrenme sevgisi kazanmaktadır. Öğrenme sevgisi kazanan öğrenciler; araştırma, sorgulama ve gözlem yeteneklerini geliştirmektedir. Bilgiye doğru yollardan ve doğru kaynaklardan ulaşmayı öğrenen öğrenciler, hayatları boyunca öğrenmekten keyif alan bireyler olmaktadır. En fazla 18 kişilik sınıflarda eğitim gören Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu öğrencileri, bireysel farklılarının farkında olarak, kendi içlerindeki potansiyelleri keşfetmektedir. İlgi alanları ve yeteneklerine göre yönlendirilen öğrenciler sosyal hayata da en verimli şekilde hazırlanmaktadır.
Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu, öğrencilerine sorumluluk bilinci kazandırmak amacıyla, ders zillerini kaldırmıştır. Öğrenciler kendi sorumlulukları dahilinde derslere girmektedir. Aynı zamanda öğrencilere öz güven kazandıran bu kurum, çocukların fikirlerini özgürce ifade edebilmesini sağlamaktadır. Başarıya giden yolda ilk adımlarını atan ilkokul öğrencileri, zaman yönetimi ve çalışma disiplini kazanmaktadır.
Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu, tam gün eğitim vermekte olup, bu süreçte öğrencilerin fiziksel, bilişsel ve zihinsel gelimi için birçok imkan sunmaktadır. Okulun imkanları arasında; futbol sahası, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, müzik odası, oyun alanı, spor alanı, bilgisayar ve fen laboratuvarları bulunmaktadır. Öğrenciler ilgi alanlarına göre boş zamanlarını bu alanlarda geçirerek kendilerine çok yönlü kazanım sağlayabilmektedir.
Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu öğrencilerine iki dilde eğitim vermektedir. İngilizce dil eğitiminde, konuşma yetisinin geliştirilmesi açısından yapay zeka yöntemlerini kullanmaktadır. İkinci yabancı dil eğitimini Almanca olarak seçen bu kurum, öğrencilerini uluslararası standartlarda modern bireyler olarak yetiştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Kizilarik Mah. 2816. Sok. A1-A2 Girişli Blok, No:1A/a, Muratpaşa / Antalya
0 242 444 89** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum