fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Yükseliş Koleji İlkokulu

Özel Antalya Yükseliş Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Antalya Yükseliş Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Antalya Yükseliş Koleji İlkokulu, merak eden, araştıran, sorgulayan ve sorumluluk alabilen bireyler yetiştirmektedir. Kurum, oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Okul, bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin sosyalleşebileceği ortamlar sunmaktadır. Branşında uzman eğitimciler, öğrencilere yönelik çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Kurumda gerçekleştirilen görsel sanatlar ve dekoratif sanatlar aktiviteleriyle öğrencilerin hayal güçlerini ortaya koymaları sağlanmaktadır. Okulda robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleri gerçekleştirilerek öğrencilerin teknolojiyle iç içe olmaları hedeflenmektedir. Böylece öğrenciler teknolojiyi sadece tüketen değil aynı zamanda üreten ve yöneten bireyler olma şansı yakalamaktadır. Özel Antalya Yükseliş Koleji İlkokulu, sportif faaliyetlere verdiği önemle de ön plana çıkmaktadır. Kurumda basketbol, futbol, voleybol ve beden eğitimi aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Böylece fiziksel gelişimleri için önemli bir dönemde olan öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalmaları sağlanmaktadır. Kurum, öğrencilerine müzik konusunda yeteneklerini keşfetme ve kendilerini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Okulun müzik kulübü bünyesinde koro, orkestra ve piyano aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta müzikle iç içe olmaları ve ritim duygusu kazanmaları sağlanmaktadır.
Özel Antalya Yükseliş Koleji İlkokulu, erken yaşta yabancı dil eğitimine gereken önemi vermektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Kurumun yabancı dil kulübü bünyesinde gerçekleştirilen aktivitelerle öğrencilerin İngilizce ve Almanca dil eğitimi zenginleştirilmektedir. Bunların yanı sıra kurumda İngilizce drama aktiviteleri de düzenlenmektedir. Böylece öğrencilerin öğrendikleri bilgileri aktif olarak kullanmaları ve aldıkları yabancı dil eğitiminin uygulamalı hale getirilmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Yükseliş Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Göksu Mah. Suphi Türel Cad. E Blok, No:37, Kepez / Antalya
0 242 316 83** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum