fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Demre Ekol İlkokulu

Özel Demre Ekol İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Demre Ekol İlkokulu Hakkında

Özel Demre Ekol İlkokulu sabah 08.30 ve 17.30 saatleri arasında Antalya'da eğitim vermektedir. Kurum küçük yaştaki öğrencileri çok yönlü, donanımlı ve çağdaş bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda öğrencilere yönelik bu amaçlar doğrultusunda çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Bu aktivitelerden basketbol, beden eğitimi, futbol ve voleybol küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemektedir. Öğrenciler bu aktiviteler sırasında takım çalışması ve paylaşma gibi değerleri öğrenmektedir. Okulun bilişim kulübü de öğrencilerin teknolojik gelişmelere hakim bireyler olmasını sağlamaktadır. Öğrenciler bu sayede yenilikleri takip etmekte ve uyum sağlamaktadır.
Özel Demre Ekol İlkokulu'ndaki birçok uygulama bölgede adından bahsettirmesini sağlamaktadır. Bunlardan birisi öğrencilerin tatil dönemlerini verimli geçirmesini sağlayan yaz okulu uygulaması olmaktadır. Öğrenciler bu uygulama sayesinde yaz tatillerinde arkadaşlarıyla eğlenirken öğrenim süreçleri sekteye uğramamaktadır. Bir diğer dikkat çeken uygulama da hafta sonu eğitim olmaktadır. Böylece öğrenciler akademik hayatlarının temelleri olan ilkokul dönemini olabilecek en iyi şekilde geçirmektedir. Kurumda bu uygulamalara ek olarak rehberlik çalışmaları da yürütülmektedir. Bu çalışmalar sayesinde öğrencilerin gelişimleri sürekli takip edilmekte ve aile ile iş birliği yapılabilmektedir.
Özel Demre Ekol İlkokulu bölgede yabancı dil eğitimine verdiği önemle bilinmektedir. Alanında yetkin eğitmen kadrosu tarafından öğrencilere yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Erken yaşta yabancı dil eğitiminin öneminin farkında olan kurum öğrencilerini donanımlı yetiştirmek adına bu konuda oldukça özenli davranmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Demre Ekol İlkokulu İletişim Bilgileri

Gökyazı Mah. Alakent Cad. No: 3 İç Kapı No: 1 Demre/antalya
0 553 190 35** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum