fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gürsu İlkokulları

Gürsu'daki ilkokulların ayrıntılı tüm bilgilerini inceleyerek çocuğunuz için en uygun okulu hemen keşfedebilirsiniz! Evinize en yakın özel ilkokulları keşfetmek isterseniz Gürsu özel ilkokulları sayfamıza göz atabilirsiniz.
3 okul bulundu.
Özel Yıldırım Osmangazi Okulları İlkokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Yıldırım Osmangazi Okulları İlkokulu

Özel Yıldırım Osmangazi Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:00
Özel Asiye Coşkun İlkokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Asiye Coşkun İlkokulu

Özel Asiye Coşkun İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:45
Özel Ekol Tabiat Koleji İlkokulu Özel Okul
Gürsu / Zafer Mah.
Özel Ekol Tabiat Koleji İlkokulu

Özel Ekol Tabiat Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gürsu İlkokulları

Gürsu bölgesinde bulunan tüm özel ilkokulları ve devlet ilkokullarını Okul.com.tr, tek bir sayfa üzerinde toplamaktadır. Gürsu ilkokulları hakkındaki tüm detayları görüntülemekle birlikte okulların eğitim farklılıklarını inceleyebilirsiniz. İlkokul dönemi, bir geçiş dönemi niteliğindedir. Anaokulunda temel becerilerin ilk adımı atıldıktan sonra ilkokul döneminde bu temel eğitim sağlamlaştırılmaktadır. Öğrencilerin bireysel farkları göz önünde bulundurularak çeşitlendirilen eğitim programları, onların her yönden gelişimini desteklemektedir.


Çağın gerekliliklerine uygun olarak düzenlenmiş Gürsu özel ilkokulları, öğrencilerin rahat ve ferah ortamlarda eğitim görmelerini desteklemektedir. Özel ilkokullar, dersliklerdeki öğrenci sayısını az tutarak her öğrenci ile birebir ilgilenilme oranını artırmaktadır. Birebir etkileşimlerle birlikte öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmekte ve kontrollü bir biçimde ilerletilmektedir. Öğrencilere çağın gereklilikleri, becerileri ve kazanımları çeşitli yaklaşımlarla aktarılmaktadır. Böylece öğrenciler hem temeli sağlam atılmış bir öğrenim hayatına başlamakta hem de bir sonraki döneme hazır bireyler olarak yetiştirilmektedir.


Gürsu ilkokulları, özel ve devlet fark etmeksizin tek bir amaç üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu amaç, öğrencilerin gelecekte başarılı, mutlu, öz güvenli, ne istediğini bilen, yaratıcı ve akademik alanlarda güçlü bireyler olmalarını sağlamaktır. Hedefleri doğrultusunda öğrencilere çeşitli yaklaşımlar uygulayarak onların kalıcı eğitimin temelini sağlıklı bir biçimde aktarmak esas alınmaktadır. Branşlarında uzman, deneyimli ve başarılı eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programlarında öğrenciyi sağlıklı bir biçimde eğitmekle birlikte, onların sorularına doğru cevaplar verilmesi önem arz etmektedir. Gürsu kolejlerinde öğretmenler, bu yetkinliklere sahip bireyler olarak çeşitli çalışmalar sonucunda özenle seçilmektedir.


Gürsu özel ilkokulları fiyatları hakkında detaylı bilgilere Okul.com.tr'de yer alan profilleri görüntüleyerek ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kurumların fiziki imkanlarını inceleyebilir, tanıtım yazılarını okuyabilir ve sınıf mevcutlarını görüntüleyebilirsiniz. Gürsu ilkokulları listesini inceleyerek kriterlerinize uygun okullar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu doğrultuda kolejleri tecrübe edinmiş veliler veya öğrenciler tarafından yapılmış yorumları rehber olarak alabilirsiniz. Bölgedeki kurumları incelemek için yeterli vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan destek alarak kendinize en uygun kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum