fb
Onaylanmış Okul Profili

Mustafakemalpaşa İlkokulları

Mustafakemalpaşa İlkokulları ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına tek bir liste üzerinden ulaşabilir eğitim ücretleri, fotoğraf galeri gibi ayrıntılı bilgilerini hemen inceleyebilirsiniz!

2 okul bulundu.
Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu

Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:40
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:15

Mustafakemalpaşa İlkokulları

Mustafakemalpaşa ilkokulları, özel okul ve devlet okulları olarak iki gruba ayrılabilmektedir. Tek bir amaç üzerine eğitim hizmeti sağlayan bu kurumlar öğrencilerin her yönden gelişimini destekleyerek, eğitimin temeli niteliğinde olan ilkokul döneminde öğrencilerin çeşitli becerileri kazanmasını sağlamaktadır. Mustafakemalpaşa bölgesindeki ilkokulları, fiziki imkanlarını etkin çalışmalar ve öğrenci odaklı yaklaşımlar sonucunda oluşturmaktadır. Gelişen ve değişen dünya düzeninin getirdiği teknoloji kullanılarak donatılmış eğitim ortamlarında öğrencilerin etkin öğrenim alanlarında bulunmaları desteklenmektedir.


Mustafakemalpaşa ilkokulları, öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak her öğrencinin farklı bir birey olduğunu desteklemektedir. Bununla birlikte öğrencilerle birebir ilgilenilmekte ve gelişimleri yakından takip edilmektedir. Mustafakemalpaşa özel ilkokulları bu alanda daha aktif bir hizmet sürdürmektedir. Özel ilkokullar, dersliklerdeki öğrenci sayısını devlet ilkokullarına nazaran daha az tutmaktadır. Böylelikle öğrencilerle birebir ilgilenme oranlarını artırarak gelişimlerinlerini daha yakından takip edebilmektedir. Velilerin özel okulları tercih etmelerinin sebepleri olarak sınıf mevcutları ve kolej yapıları sayılabilmektedir. Mustafakemalpaşa kolejlerinin tercih nedenlerinden birisi olarak örgün olarak anaokulundan liseye kadar sarmal bir yapıda eğitim vermeleridir.


Mustafakemalpaşa özel ilkokulları fiyatları okulların sunduğu eğitim farklılıklarına, kalitesine ve fiziki imkanlarına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Bölgedeki tüm kurumları Okul.com.tr Mustafakemalpaşa ilkokulları listesini oluşturarak tek bir sayfa üzerinde incelemenize fırsat sağlamaktadır. Bölgedeki devlet ve özel okullar hakkında detaylı bilgilere bu liste üzerinden erişiminiz kolaylaşmaktadır. Liste üzerinden okulların fiziki imkanlarını, eğitim farklılıklarını, okul görsellerini, tanıtım yazılarına ulaşabilmektesiniz. Aynı zamanda okulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek kendinize en yakın kurumu bulabilirsiniz. Tüm kurumları incelemek için yeteri kadar zamanınız bulunmuyorsa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum