fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Yıldırım İlkokulları

Yıldırım ilkokulları listesi üzerinden kurumlar hakkında merak ettiğin soruların cevaplarını bulabilir, sizler için en uygun okulu keşfedebilirsiniz! İstanbul'da bulunan özel ilkokulların detaylı tüm bilgilerine ulaşmak isterseniz Yıldırım özel ilkokulları listemizi inceleyebilirsiniz.
4 okul bulundu.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları İlkokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları İlkokulu

Kaplanların okulu başarılı ilgili biz çok sevdik ve başarı ile bitirdik ortaokulu

Özel Akçağlayan Okulları İlkokulu Özel Okul
Yıldırım / Akçağlayan Mah.
Özel Akçağlayan Okulları İlkokulu

Özel Akçağlayan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Büyük Koleji İlkokulu Özel Okul
Yıldırım / Siteler Mah.
Özel Bursa Büyük Koleji İlkokulu

Özel Bursa Büyük Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Kavram Koleji İlkokulu Özel Okul
Yıldırım / Mevlana Mah.
Özel Yıldırım Kavram Koleji İlkokulu

Özel Yıldırım Kavram Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00

Bursa Yıldırım İlkokulları

Yıldırım Bursa ilinin merkezinde yer alan, Osmangazi ilçesinden sonra en büyük ve en çok göç alan metropol ilçe unvanına sahip bölgedir. Büyük bir ilkokul potansiyeli olan ilçede siz veliler için hazırladığımız Yıldırım ilkokulları listesini inceleyebilirsiniz. Bu listede okulların eğitim saatleri, fiziki imkanları, harita konumları ve kulüp etkinlikleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.


İlkokul sadece sonraki kademelere öğrenci yetiştiren bir basamak değildir. Aynı zamanda öğrenciyi yaşama hazırlayarak ileriki yaşamında sıkıntı çekmemesi için de onu eğitir. İlkokul eğitimi bireyin hayatta tek başına ayakta kalabilmesi, toplumsal kalkınmaya yardımcı olabilmesi ve mutlu olabilmesi için gereklidir. Bunun farkında olan veliler ilkokul seçimine büyük önem göstermektedir. Bu noktada Okul.com.tr'nin sizler için hazırladığı Yıldırım ilkokulları listesini inceleyerek bu bölgede yer alan özel ilkokulları ve devlet ilkokullarını görüntülüyebilirsiniz. Profillerden Yıldırım özel ilkokullarının fiyatlarını, fotoğraflarını, tanıtım yazılarını ve duyurularını detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. Bu sayede kendinize en uygun okulu seçerek diğer okullarla karşılaştırabilir aynı zamanda diğer velilerin okullar hakkında yaptığı yorumları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.


Günümüz değişen ve gelişen dünyasına ayak uydurup, dünya kültürlerini yakından tanıyan bireyler olma yolunda yabancı dil öğrenimi çok önemlidir. Araştırmalar yabancı dil bilen bireylerin iş bulma ve kariyerlerini yükseltme imkanının bilmeyenlere göre çok daha fazla olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda birden fazla dil bilmek insanın bakış açısını genişlettiği gibi dünya görüşü ve düşüncelerini de kökünden değiştiriyor. Bu sebeple ilkokulda yabancı dil öğrenimi öğrencilerin geleceklerine sağlam temeller oluşturuyor. Sizler için hazırladığımız liste sayesinde Bursa Yıldırım kolejlerinin yabancı dil olanakları hakkında bilgi sahibi olabilir, öğrencinizin öğrenmesini istediğiniz dil hakkında detaylı araştırmalar yaparak onun en mutlu ve rahat hissedeceği aynı zamanda yabancı dil eğitimini en iyi şekilde alabileceği okulu kolaylıkla bulabilirsiniz.


Yıldırım kolejleri için yaptığınız araştırmalarda okulların güvenlik, servis, psikolojik danışmanlık hizmeti, okul gezi ve etkinlikleri, sanat ve spor aktiviteleri ve eğitim modelleri ile ilgili bütün bilgileri listemizden inceleyebilir aynı zamanda bölgedeki devlet ilkokullarını da tüm ayrıntılarıyla görüntüleyebilirsiniz.


Yıldırım İlkokulları listesini incelemek için yeterli zaman bulamıyorsanız Ücretsiz Eğitim Danışmanları ile hemen iletişime geçebilir, size en uygun okulu bulmaları için yardım isteyebilirsiniz.

Yıldırım İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum