fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu

Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu, eğitim basamaklarının ilk atıldığı evrede Bursa'nın Nilüfer ilçesinde eğitim vermektedir. Bu kurum, ilk basamakları sağlam zemine inşa etmekte ve ileriki dönemlerde öğrencilerin sıkıntı yaşamasını engellemektedir. STEAM yaklaşımıyla öğrencilerine küçük yaştan bilim dersleri vermekte ve öğrencilerin bilime ilgi duymasını sağlamaktadır. Bilime ilgi duyan öğrenciler, merak ederek ve sorgulayarak birçok kazanım elde etmektedir. Öğrencilere teorik bilgileri verdikten sonra somut olarak görmeleri ve gözlem yapabilmeleri amacıyla deneyler yapılmakta ve bilim dersleri en eğlenceli şekillerde işlenmektedir. Bu şekilde öğrenciler olayları neden sonuç ilişkisine göre inceleyerek kendilerine yeni bakış açıları geliştirmektedir.
Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu, bünyesinde psikolojik danışman ve rehberlik öğretmeni bulundurmaktadır. Her öğrenciyle özel olarak ilgilenilmekte ve öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre kariyer planlaması yapılmaktadır. Öğrencilere hedef oluşturulduktan sonra, bu yolda erken eğitimle başarıya adım adım yaklaşılmaktadır. Aynı zamanda öğrenciler, okulun fiziksel imkanlarından faydalanarak sosyal ve kültürel alanda kendilerini geliştirebilmektedir. Okulun fiziksel imkanları dahilinde; kapalı spor salonu, revir, konferans salonu, sanat atölyesi, bahçe, kütüphane, müzik odası, oyun ve spor alanları bulunmaktadır. Son derece modern olarak dizayn edilmiş bu kurum, temizlik şirketleri tarafından hijyen koşullarına uygun hale getirilmiştir. Yemekhane hizmeti de bulunan bu okulda, öğrenciler için hazırlanan eğlenceli menüler sunulmaktadır. Besin değerleri hesaplanarak hazırlanmış menülerle öğrenciler, sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanmaktadır.
Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu, yabancı dil eğitimini anaokulundan başlayarak öğrencilerine aktarmaktadır. Öğrencilerine iki dilde eğitim vermekte olan bu kurum, öğrencilerin liseden mezun olana kadar konuşma, yazma ve okuma konusunda en az B1 seviyesine gelmesi amaçlanmaktadır. Uluslararası dil belgelerini almaları ve yurtdışında okuma fırsatı yakalamaları amacıyla dersler verilmekte ve bu özel sınavlara hazırlık yapılmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Yorumlar (1)

  • UG

    Güler yüzlü, alanında iddialı insanlardan oluşan kadrosuyla öğrencilere dersi sevdirecek ve çocuklarımızın gidip gelmekten bir an olsun mutsuz olmayacağı bir kurum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mahallesi, Tutku Caddesi, No:22, Nilüfer / Bursa
0 224 322 0485
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum