fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Darıca İlkokulları

Darıca ilkokullarının fiziki imkanlarını, özel ve devlet okulu farklarını, ortalama sınıf mevcutlarını, yabancı dil olanaklarını inceleyerek kriterlerinize uygun kurumlarla anında iletişime geçin!
5 okul bulundu.
Özel Aslantürk Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Osmangazi Mah.
Özel Aslantürk Koleji İlkokulu

Okul müdürü ,öğretmenler hepsi çok ilgili,çocuğumu güvenerek gönderiyorum.özellikle değerler eğitimine verdikleri önem ç...

Özel Darıca Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Nenehatun Mah.
Özel Darıca Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Darıca Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu

Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Seymen Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Darıca Seymen Koleji İlkokulu

Özel Darıca Seymen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Darıca / Cami Mah.
Özel Darıca Final Okulları İlkokulu

Özel Darıca Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Darıca İlkokulları

Darıca, Kocaeli'nin nüfus bakımından en yoğun ilçelerinden birisi niteliğindedir. Eğitim seviyesinin bir hayli yüksek olduğu bölgede birçok özel ve devlet kurumu hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerinin gelişimlerine en doğru katkıyı sağlamak adına eğitim faaliyetlerini renklendiren kurumlar, temel eğitimi öğrencilere en doğru biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Darıca ilkokulları, öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip ederek ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Darıca'daki ilkokulları arasından kendinize en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun!


Darıca'daki özel ilkokulları öğrencilerin eğitim ihtiyacını en etkili biçimde karşılamak ve onların başarı katsayısını artırmak adına eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Başarılı bireyler yetiştirmek adına alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Özel Darıca ilkokulları, öğrencilerini ortaokul seviyesine hazırlamak adına çeşitli yaklaşımlar ve çalışmalar düzenlemektedir. Kapsamlı eğitim içeriklerinin beraberinde çağın gerekliliklerini öğrencilere aktiviteler ve çalışmalarla aktarmaktadır.


Darıca özel ilkokulları, öğrencilerine çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin okuma, yazma, konuşma becerilerinin temelini sağlam bir biçimde atmayı hedefleyerek öğrencilerin ilerleyen dönemlerde potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Özel Darıca ilkokulu fiyatları okulların öğrencilere sağladığı eğitim imkanlarına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bölgede çok sayıda kurum bulunduğundan dolayı özel okul fiyatları da geniş aralıklarda yer almaktadır.


Darıca ilkokulları ve kolejlerinin sınıflarındaki öğrenci sayılarına, fiziki imkanlarına, giriş-çıkış saatlerine, aktivitelerine, branş derslerine ve okullar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bölgedeki okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde görüntüleyerek inceleyebilir, kriterlerinize uyan okullarla anında iletişime geçebilirsiniz. Darıca ilkokulları listesi üzerinden bölgedeki okulların haritalardaki konumlarını inceleyerek kendinize en yakın kurumu bulabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sizin ve öğrencinizin için en doğru okulu bulun!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum