fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu

Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu; öğrencilerini paylaşımcı, katılımcı, sorgulayıcı ve özgür düşünceye sahip bireyler haline getirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerinin erken yaş gelişimlerine katkıda bulunmak adına çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Basketbol, beden eğitimi, masa tenisi, futbol ve voleybol aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalması sağlanmaktadır. Bu faaliyetlerle, öğrencilerin erken yaşta sporla tanışması ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmesi amaçlanmaktadır. Tiyatro, gezi kulübü, sinema ve görsel sanatlar aktiviteleri ise öğrencilerin estetik bakış açısı sahibi olmalarını amaçlamaktadır. Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu, kültürel faaliyetlere yeterince önem vererek öğrencilerin çok yönlülüklerini desteklemektedir. Satranç ve robotik ve kodlama aktiviteleri ise öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu aktivitelere katılım sağlayan öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilirken aynı zamanda erken yaşta yazılımla tanışmaları sağlanmaktadır. Öğrenciler, robotik ve kodlama aktiviteleri sayesinde yazılımı; eğlenerek, keşfederek, yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı bulmaktadır.
Kurum, erken yaşta yabancı dil eğitimine oldukça önem vermekte ve eğitim programını bu doğrultuda hazırlamaktadır. Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu'nda yoğun ve kapsamlı olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Okul böylece öğrencilerinin ortaokul dönemine geldiklerinde birden fazla dili etkin olarak konuşmalarını amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

İnönü Mahallesi 1997.sok No:1 Gebze/kocaeli
0 262 644 11** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum