fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi

Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi Hakkında

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bulunan Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi, nitelikli ve kaliteli eğitimiyle, özgür, düşünebilen ve sorgulayabilen, Atatürk ilkelerine bağlı, disiplinli, başarı ve çalışma düzeyi yüksek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu kurum, 1986 yılından bu yana eğitim geçmişi olan, profesyonel eğitim kadrosuyla öğrencilerin geleceğini hazırlayan Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi, geleceğin aydın, bilimsel bilgiye değer veren, özgüvenli, mutlu, başarılı, sosyal, dil yeteneği gelişmiş, çevresine ve diğer kültürlere saygılı bireyler yetiştirmek hedefiyle eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Yüzde 90'nın üzerinde başarı oranıyla, geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedeflemektedir. 1986 yılından bu yana Türkiye'nin her ilinde bu kurumun başarılı mezun öğrencilerine rastlamak mümkündür.
Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi, akademik başarının yanı sıra sportif, sosyal ve kültürel etkinliklerle de öğrencilerine çeşitli alanlarda kazanımlar sağlamaktadır. Öğrencilerin bu alanlarda da kendilerini geliştirmeleri adına dizayn edilen bu kurum bünyesinde; konferans salonu, kütüphane, bahçe, spor salonu, fen ve bilgisayar laboratuvarları gibi imkanlar bulundurmaktadır.
Nitelikli eğitim, özgür, düşünebilen ve sorgulayan bireyler için Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi, iddiasını ve varlığını ortaya koymuştur. Bu anlayışla eğitim veren okul, Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında, geleceğin, aydın, başarılı, özgüvenli, çevresine karşı saygılı, bir ileriki akademik seviye olan üniversite eğitimi için gerekli tüm donanıma sahip nesiller yetiştirmek için eğitim öğretim hizmetine kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Modern Ortadoğu Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Eryaman Mah. Amasya Beyannamesi Cad. No:27, Etimesgut / Ankara
0 312 282 25** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum