fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Mamak Özel Liseleri

Mamak özel liseleri, öğrencilerin doğru eğitim ortamlarında kaliteli bir eğitim hayatı yaşayabilmesi adına faaliyet programları oluşturmaktadır. Branşlarında donanımlı ve güçlü akademik kadro eşliğinde sürdürülen eğitim modelleriyle öğrencilerin her açıdan gelişimi desteklenmektedir. Ankara'nın gelişen ve büyüyen bölgelerinden birisi olan Mamak'ta çok sayıda özel eğitim kurumu bulunmaktadır. Kolej yapısında bulunan özel okullarla beraber butik yapıda eğitim hizmeti sağlayan özel okullar da bulunmaktadır. Köklü kolejlerin yanı sıra adından söz ettirmiş başarılı eğitim kurumlarının bir arada bulunduğu Özel Mamak liseleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çok sayıda lise türünün bir arada bulunduğu Mamak, çağın gerekliliklerini öğrencilere etkili eğitim faaliyetleriyle aktarmaktadır. Teknolojik eğitim alt yapısı ile öğrencilerin eğitim ihtiyacını karşılamaktadır. Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için bir araya topladığı listeleme sayfalarından kurumlar hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mamak özel liseleri listesi üzerinde yer alan filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlarla anında iletişime geçebilir, görüşme sağlamak adına form doldurabilirsiniz. Bölgedeki tüm okulları tek tek gezmeden gerçekleştirebileceğiniz bu çalışma ile okullar hakkında detaylı bilgileri zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Ankara Mamak özel anadolu liseleri, öğrencilerin akademik alanlarda etkili donanıma sahip bireyler olmalarını desteklemektedir. Bölgede yer alan çok sayıda kurum, öğrencilerin üniversite sınavlarında hedefledikleri başarıyı yakalamalarına yönelik eğitim çalışmaları sürdürmektedir. Özel Bilinç Koleji Anadolu Lisesi, Mamak bölgesinde veliler tarafından en çok tercih edilen özel kurumlardan bir tanesidir. Öğrencilerin sosyal, kültürel ve akademik alanlarda gelişimlerini sağlayarak ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Her açıdan donanımlı bireyler yetiştirmek adına sürdürülen eğitim modelleri ile birlikte bilgide kalıcılığın altını çizmektedir. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile Mamak özel anadolu liseleri öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasını sağlamaktadır. Öğrenci konusunda hassas eğitim içerikleri oluşturan özel Mamak liseleri veliler tarafından da olumlu tepkiler almaktadır. Öğrenci başarısını maksimum seviyelere çıkarmak adına 21. yüzyıl teknolojisini etkin olarak kullanan özel okullar, veliler tarafından sıklıkla tercih etmektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların bilgiyi kabul etme seviyesine göre kapsamlı eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin ders içi ve ders dışı etkinliklerde başarılarını katlayabilmelerine destek sağlayan interaktif eğitim modelleri hazırlamaktadır. Donanımlı ve nitelikli bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim modelleri oluşturarak öğrencilerin hedefleri konusunda sağlam adımlarla ilerlemelerini sağlamaktadır. Öğrencilerinin, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezinin düzenlediği üniversiteye geçiş sınavlarında başarıyı yakalayabilmelerini amaçlayan özel okullar dönem içerisinde deneme sınavları ve testler düzenlemektedir. Öğrencilerin test sonuçlarına göre etüt ve yardımcı dersler oluşturarak onların eksiksiz bir biçimde sınavlara girmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlara yönlendirmelerini sağlayan rehber öğretmenler Mamak'taki özel liselerde bulunmaktadır. Bölgedeki özel okullarda bulunan rehber öğretmenler aynı zamanda öğrenciler için eğitim koçları olarak nitelendirilmektedir. Mamak özel fen liseleri, anadolu liseleri ve meslek liseleri arasından öğrencinize en uygun kurum ya da kurumları kolaylıkla bularak kurumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mamak özel meslek liseleri, öğrencilerin mesleki yeterliliklere sahip bireyler olarak mezun olmasını desteklemektedir. Kapsamlı eğitim içerikleriyle birlikte öğrencilerin seçtikleri meslek alanlarında nitelik sahibi olmasını amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda alanlarında donanımlı ve uzman akademik kadrosu ile çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Meslek alanlarıyla ilgili bilgiler öncelikle öğrencilere teorik bir biçimde sınıf ortamında aktarılmaktadır. İlerleyen eğitim dönemlerinde ise öğrencilerin uygulama yaparak bilgiyi kalıcı hale getirmesi desteklenmektedir. Öğrenciler çeşitli proje dersleri oluşturarak meslek alanlarıyla ilgili gelişimleri desteklenmektedir. Çağın gerekliliklerine uygun olan teknolojik eğitim ortamlarında öğrencilerin atölye ve laboratuvar dersleri almaları sağlanmaktadır. Öğrencilere teoride sunulan bilgiler bu alanlarda uygulamaya dökülerek el becerisi ve pratiklik kazanması desteklenmektedir. Özel Mamak meslek liseleri, öğrencilerinin iş ahlakı konusunda bilgi sahibi olmasını desteklerken tecrübe kazanması adına staj uygulaması gerçekleştirmektedir. Staj uygulamasıyla birlikte öğrencilerin ilgili meslek gruplarında belirli bir süre çalışması desteklenmektedir. Pratik ve teorik eğitimin bir arada sağlanması sayesinde meslek lisesi mezunu öğrenciler lisans eğitimine ihtiyaç duymadan iş hayatına atılabilmektedir.

Mamak özel fen liseleri, diğer lise türlerinden farklı olarak sayısal ağırlıklı bir hizmet sunmaktadır. Fen liselerinde öğrenciler ağırlıklı olarak matematik ve fen bilimlerinin türevi derslerde eğitim almaktadır. Birer bilim insanı yetiştirmek adına oluşturulan eğitim çalışmaları, öğrencilerin akademik gelişimlerine doğrudan fayda sağlamaktadır. Öğrencilerin ulusal ve uluslararası alanlarda ülkesini doğru bir biçimde temsil edebilmesi adına çeşitlendirilen eğitim programlarıyla kalıcı bir süreç oluşturulmaktadır. Çağın ihtiyaçlarından birisi niteliğinde bulunan dil eğitimi konusunda Mamak özel liseleri etkili eğitim çalışmaları yürütmektedir. Evrensel bir dil olan İngilizce dilini öğrencilere interaktif eğitim modelleri ile aktararak gelişimlerine doğrudan etki etmektedir. Öğrenciler Türkçe'yi kullanabildiği gibi İngilizce de kullanabilmektedir. Ders içi ve ders dışı etkinlikler doğrultusunda öğrencilerin akıcı bir biçimde okuma, yazma, dinleme becerilerine sahip bireyler olmaları desteklenmektedir. Öğrencilere sunulan İngilizce dil eğitimleri aynı zamanda farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Mamak özel liseleri, öğrencilerinin yalnızca bir yabancı dil ile sınırlı kalmamasını sağlamak adına seçmeli olarak ikinci yabancı dil imkanı da sunmaktadır. İspanyolca, Fransızca, Almanca gibi dünya dillerini öğrencilere seçmeli olarak sunan kurumlar da bölgede bulunmaktadır.

Mamak özel lise taban puanları okulların eğitim alanındaki başarısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgede yer alan kurumlar Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlediği sınavlarda etkili başarıyı gösteren öğrencilere burs imkanı da verebilmektedir. MEB tarafından düzenlenen sınavların yanı sıra, kolejler kendi bünyelerinde düzenlemekte oldukları sınavlarla da öğrencilere burslu okuma fırsatı sağlamaktadır. Mamak'ta yer alan tüm kurumlar hakkında detaylı bilgilere Okul.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşarak öğrencinizin puanına uygun kurum ya da kurumları inceleyebilir, kendinize en yakın kurumu keşfedebilirsiniz. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim faaliyeti sürdüren özel okullar arasından öğrencinin karakterine en yakın kurumlarla anında irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda Mamak özel lise fiyatları konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Okul.com.tr'ye üye olarak özel okulların fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden erken kayıt imkanlarından yararlanabilirsiniz. Okul.com.tr üyelerine özel İndirimli fiyatlarla kayıt olarak bütçenizi zorlamadan size en uygun okula öğrencinizi kayıt edebilirsiniz. Bölgede yer alan tüm kurumların tek bir sayfa üzerinde görüntülendiği Mamak özel liseleri listesi üzerinden kurumlara yapılan veli yorumlarını kendinize rehber olarak alabilirsiniz. Okulları araştıracak vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımıza ulaşın. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız Mamak bölgesindeki en iyi liseleri sizin için listelesin listelesin.

14 okul bulundu.
Özel Bilinç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Abidinpaşa Mah.
Özel Bilinç Koleji Anadolu Lisesi

Seminerleri ve online eğitimlerinde bizlerle buluşturdukları hocalar ve bize verdikleri bilgiler çok değerliydi, teşekkü...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Doğukent Yönder Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Durali Alıç Mah.
Özel Doğukent Yönder Okulları Anadolu Lisesi

Okula yeni kaydımızı yaptırdık şu an erken kayıt fırsatları var öğrencimiz eylül itibariyle başlayacak zaten arkadaşımız...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Mamak / Hüseyingazi Mah.
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Fen Lisesi

Hüseyingazi'de eksik olan fen lisesini bizlere sunan bilişim koleji yetkililerine teşekkür ederiz.

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Ekin Mah.
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anadolu Lisesi

Oğlumun sınav korkusu vardı. ortaokuldan sonra bu korku daha da belirgin olmaya başladı. gittiğimiz okulda ise bununla i...

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Misket Mah.
Özel Uğur Dağaslan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mamak Data Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Şahintepe Mah.
Özel Mamak Data Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Mamak Data Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Demirlibahçe Mah.
Özel Ankara Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Ankara Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Mamak / Karaağaç Mah.
Özel Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Fen Lisesi Özel Okul
Mamak / Akşemsettin Mah.
Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Fen Lisesi

Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Balkiraz Mah.
Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi

Özel Cebeci Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Hüseyingazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Ekin Mah.
Özel Hüseyingazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Hüseyingazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mamak Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Bahçeleriçi Mah.
Özel Mamak Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mamak Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilimsel Kolej Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Demirlibahçe Mah.
Özel Bilimsel Kolej Anadolu Lisesi

Özel Bilimsel Kolej Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Anadolu Lisesi Özel Okul
Mamak / Akşemsettin Mah.
Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Anadolu Lisesi

Özel Yükselen Koleji Yeni Yaşam Yerleşkesi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Mamak Özel Liseleri

Ankara Mamak özel liseleri hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşın! Mamak özel lise fiyatları, özel okul teşvik, bursluluk oranları ve puanları hakkında detaylı bilgi alarak okulunuzu seçin.

Mamak Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum