fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Etimesgut Liseleri

Etimesgut liseleri taban puanlarına, fiyatlarına, fotoğraflar galerilerine, adreslerine ve veli yorumlarına ulaşmak için hemen listelerimizi incelemeye başlayın. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Etimesgut özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
94 okul bulundu.
Özel Altın Eğitim Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi verified

Öğrencilerin, velilerin istek öneri şikayetlerini önemseyen bir okul bulması zor. burası bu konularda çok titiz

Özel Altın Eğitim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Okulları Anadolu Lisesi verified

Yabancı dil konusunu önemsiyorlar ki bencede önemsenmesi gereken bir konu

Özel Etimesgut Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Elvan Mah.
Özel Etimesgut Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel Etimesgut Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Görkem Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / İstasyon Mah.
Özel Görkem Anadolu Lisesi

İnanılmaz ilgili hocalar. koçluk sistemi ve küçük gruplarla soru çözümleri disiplin üniversiteye her anlamda hazırlayan...

Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Anadolu Lisesi

Spor dallarında biçok seçeneğiniz var. eğitimde de iyiler. spora düşkün çocuğunuz varsa deneyin derşm:)

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi

Üniversite sınavına 11. sınıfı bitirdiğim yaz döneminde çalışmaya başladım. daha önceki yıllarda çok az ders çalışıyordu...

Özel Darüşşifa Asal Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Altay Mah.
Özel Darüşşifa Asal Koleji Fen Lisesi

Eğitimi ve öğretmenlerin yaklaşımı çok güzel. kendi çocukları gibi benimseyip birebir eğitim veriyorlar. çocuğumun eksik...

Özel Elvankent Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Ayyıldız Mah.
Özel Elvankent Sınav Anadolu Lisesi

Özel Elvankent Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Doğa Koleji Eryaman Bilim Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Etimesgut Doğa Koleji Eryaman Bilim Anadolu Lisesi

Özel Etimesgut Doğa Koleji Eryaman Bilim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Safa Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Piyade Mah.
Özel Etimesgut Safa Fen Lisesi

Özel Etimesgut Safa Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağ Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel Bağ Koleji Fen Lisesi

Özel Bağ Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Şeyh Şamil Mah.
Özel Eryaman Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Eryaman Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağlıca Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bağlıca Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Göksu ABC Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Göksu ABC Okulları Fen Lisesi

Özel Göksu ABC Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eryaman Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Tunahan Mah.
Özel Eryaman Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Eryaman Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Eryaman MBA Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Eryaman MBA Okulları Fen Lisesi

Özel Eryaman MBA Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Görkem Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / İstasyon Mah.
Özel Görkem Fen Lisesi

Özel Görkem Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Yeşilova Mah.
Özel Etimesgut Final Akademi Fen Lisesi

Özel Etimesgut Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Ankara Zafer Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Erler Mah.
Özel Ankara Zafer Koleji Fen Lisesi

Özel Ankara Zafer Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Eryaman Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Şeker Mah.
Özel Eryaman Sınav Anadolu Lisesi

Özel Eryaman Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Göksu Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Bağlıca Data Koleji Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Bağlıca Mah.
Özel Bağlıca Data Koleji Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi

Özel Bağlıca Data Koleji Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etimesgut Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Kazım Karabekir Mah.
Özel Etimesgut Sınav Anadolu Lisesi

Özel Etimesgut Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aritmetik Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Etimesgut / Ahi Mesut Mah.
Özel Aritmetik Koleji Fen Lisesi

Özel Aritmetik Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Etimesgut Liseleri

Etimesgut liselerinin tamamına ulaşarak ayrıntılı bilgilerini görüntüleyebilir, sizler için özel olarak hazırlanan listeler sayesinde birçok eğitim kurumunu keşfedebilirsiniz. Bölgede öne çıkan özel liselerin yanında birçok devlet lisesi de bulunmakta ve bu liseler verdikleri nitelikli eğitim ile diğer ilçelerden öğrencileri bünyesine katmaktadır. Liseleri tek tek gezmeye gerek kalmadan hakkında yazılarını okuyabilir, eğitime bakış açıları ve hedefleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Etimesgut'taki liselerin; fotoğraf galerilerine, adres bilgilerine, yabancı dil olanaklarına, fiziksel imkanlarına, sınıf mevcutlarına, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak kriterleri size uygun olan okullar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.


Ankara merkezine yakın olduğu için bu bölgedeki liselere ulaşım oldukça kolaydır. Harita üzerinden arama yaparak evinize en yakın Etimesgut liselerini bulabilir, randevu talep ederek kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz lise evinize uzak kalıyorsa, bu sayfalar üzerinden okulların verdiği servis hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özel okulların çoğunda servis hizmeti bulunmakta ve öğrenciler güvenli bir şekilde okula ulaştırılmaktadır. Ayrıca, okulların sunduğu sağlık, güvenlik, rehberlik ve beslenme hizmetleri hakkında bilgiler de sayfalarında bulunmaktadır. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak sizin çocuğunuza sağlanmasını istediğiniz her şeyi sağlayacak okulları kolayca keşfedebilirsiniz.


İlköğretimlerini tamamlayıp liseye geçiş sınavlarını atlatmış olan ortaokul mezunları, liselerin taban puanlarına ve yüzdelik dilimlerine bakarak lise tercih süreçlerini planlamaktadır. Sınav sonuçları açıklandığında da bu puanlara göre lise tercih listelerini oluşturmaktalardır. Etimesgut lise taban puanları her sene değişmekte ve öğrenciler en güncel taban puanları ve yüzdelik dilimlerine ulaşmaya çalışmaktadır. Girdikleri yüzdelik dilimlere göre tercih listesini oluşturan öğrenciler bu süreçte zorlanabilmektedir. Taban puanları hakkında bilgilenmek için okul okul gezmek büyük zaman kaybına sebep olmaktadır. Sizler de bu sayfa üzerinden taban puanları ve yüzdelik dilimlere ulaşabilir, kendinize uygun liseleri görüntüleyebilirsiniz. Etimesgut liseleri taban puanlarını öğrenerek tercih listenizi kolayca oluşturabilir, aldığınız puana uygun olan kurumları keşfederek eğitiminize devam edeceğiniz liseyi belirleyebilirsiniz. Eğer devlet okullarını tercih etmiyorsanız Etimesgut özel liseleri inceleyebilir, randevu alarak kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.


Lise eğitimine başlayan öğrenciler kritik bir değişim döneminde bulunmakta, daha önce karşılaşmadıkları zorluklar ile yüzleşmektedir. Öğrenciler ilköğretime kıyasla daha zorlayıcı, daha branşlaşmış dersler ile karşılaşmakta; çeşitli ulusal ve uluslararası projelere katılmakta, kariyer planlaması yapmaya başlamakta ve en önemlisi, üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlanmaktadır. Öğrencilerin bu sınavda elde edecekleri başarı hangi üniversiteyi kazanacaklarını, hangi bölümünde okuyacaklarını, edinecekleri üniversite eğitiminin kalitesini ve dolayısılya profesyonel hayatlarındaki başarılılıklarını doğrudan etkilemektedir. Bundan dolayı öğrenciler ve aileleri öğrencilerine sınav başarısı sağlayacak liseleri tercih etmektedir. Bir lisenin sağlayacağı sınav başarısı hakkında iyi bir fikir oluşturmak için o lisenin taban puanlarına, üniversiteye geçiş oranlarına, mezunlarının başarısına ve sunduğu sınava hazırlık programlarına dikkat etmek çok önemlidir. Sizer de listeleme sayfaları üzerinden bu bilgilere kolaylıkla ulaşıp, çocuğunuzun gelecekteki başarısı için en doğru kararı verebilirsiniz.


Bir lisenin sağlayacağı üniversite geçiş sınavı başarısı, vereceği akademik eğitimin kalitesi; sosyal, sportif, sanatsal olanakları, kariyer fırsatları ve genel eğitim kalitesi hakkında bir fikir oluştururken o okulu deneyimlemiş bireylerin tecrübelerinden yararlanmak çok önemlidir. Bu sayfalarda birçok Etimesgut Liseleri yorumları bulunmaktadır. Daha önce bu bölgedeki liseleri tercih etmiş veliler tarafından yapılan veli yorumları sayesinde okulların hangi noktalarda eksik olduğuna hangi konularda gelişmiş olduklarına karar verebileceksiniz. Böylece veli yorumları okul tercihi noktasında sizlere rehberlik edecektir. Ayrıca sizler de bir lise hakkında deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz o okulun sayfasına yorum bırakarak diğer velilerin lise tercih sürecine destek olabilirsiniz.


Türkiye’de gençlere gelecekleri hakkında farklı seçenekler sunan birçok farklı tür lise bulunmaktadır. Her öğrencinin kendi hedefleri ve ilgileri doğrultusunda eğitim sağlayan bir lise türünü seçmesi çok önemlidir. Her lise türünün müfredatı, yönetimi, fiziki yapısı ve hedefleri farklıdır. Listeleme sayfaları üzerinden lise türüne göre aratma yaparak hedeflerinizin gerçekleşmesi için en doğru okulu bulabilirsiniz. Etimesgut’ta bulunan lise türleri Anadolu liseleri, fen liseleri, fen ve teknoloji liseleri, mesleki ve teknik Anadolu liseleri, Anadolu sağlık meslek liseleri, sosyal bilimler liseleri, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, Anadolu imam hatip liseleri, akşam liseleri ve çok programlı liseler olarak sıralanmaktadır. Farklı amaçlar doğrultusunda eğitim veren bu kurumları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını okul profillerinden öğrenebilirsiniz.


Etimesgut Anadolu Liseleri verdikleri kaliteli akademik eğitim sayesinde öğrencilerin ve ailelerinin sıklıkla tercih ettiği kurumlardır. İlçedeki liselerin başarı sıralamaları yüksek olmakla birlikte bu başarı her geçen yıl artmaktadır. Etimesgut Fen Liseleri ise akademik kariyer hedefiyle yola çıkmış olan veya mühendis olmayı hedefleyen öğrenciler için çok uygun bir seçenektir. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerine öğrenci yerleştiren bu lise türleri, iletişim becerileri gelişmiş, problem çözme yeteneğine sahip bireyler yetiştirmektedir.


Etimesgut Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, üniversiteye gitmeden de bir meslek sahibi olmak isteyen öğrenciler tercih ettiği liselerdir. Bu liselerde eğitim alan öğrenciler edindikleri kalifikasyonlar ile mezun olduktan sonra hemen işe başlayabilmektedir. İsterlerse de ilgilendikleri sektörün gerektirdiği kazanımların aktarıldığı üniversite bölümlerinde eğitimlerine devam edebilmektelerdir. Özellikle sağlık sektöründe çalışmak isteyen öğrenciler için de Etimesgut Sağlık Meslek Liseleri iyi bir seçenektir.


Çeşitli lise türleri öğrencilerin özel ilgi alanlarını ve yeteneklerini gözeterek onların kültürel, sanatsal, sportif veya ruhsal gelişimini sağlamaktadır. Etimesgut Sosyal Bilimler Liseleri sözel konuları işleyerek kültürel gelişimi, Etimesgut Güzel Sanatlar Liseleri çeşitli sanat dallarında eğitim vererek sanatsal gelişimi, Etimesgut Spor Liseleri spor branşlarında eğitim sağlayarak sportif gelişimi, Etimesgut İmam Hatip Liseleri ise akademik ve dini eğitimi beraber vererek ruhsal gelişimi desteklemektedir.


Gün saatlerinde çalışan veya başka sebepten dolayı eğitimlerini normal liselerde alamayan öğrenciler için Etimesgut Akşam Liseleri çok değerli bir seçenek sunmaktadır. Bu liseler akşam saatlerinde eğitim vererek öğrencilerine çalışırken öğretim süreçlerine devam etme fırsatı tanımaktadır. Etimesgut Çok Programlı Anadolu Liseleri ise diğer tüm lise türlerinde bulunan eğitimleri bir araya getiren okullardır. Etimesgut Çok Programlı Liseler hem akademik hem mesleki eğitim vererek her tür öğrenciye hitap etmektedir.


Çocuğunuz için en ideal okulu bulmak adına Etimesgut liseleri sayısı itibariyle işinizi kolaylaştırmaktadır. Bu liselerin fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterirken her bütçeye uygun okul bulunması mümkündür. Etimesgut lise fiyatlarını görüntüleyip bütçenize uygun okulları bulmak isterseniz profil sayfalarını inceleyebilirsiniz. Bu sayfalarda sadece kayıt ücretleri değil, kırtasiye, yaz okulu, servis ve yemek ücretleri de görüntülenmektedir. Birçok Etimesgut liseleri indirimler sunmaktadır. Etimesgut liseleri sık sık erken kayıt dönemlerinde çeşitli fiyat avantajları sağlamaktadır. Bazı Etimesgut kolejleri bursluluk sınavı düzenlemekte ve başarılı öğrencileri bünyelerine katarak burs imkanı sağlamaktadır. Okul.com.tr üzerinden bu sınavlara başvurabilir, avantajlı fiyatlarla kolejlere kayıt gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz randevu alarak kayıt ücretleri hakkında konuşmak için randevu alıp yüz yüze görüşme de gerçekleştirebilirsiniz.


Etimesgut liselerini ayrıntılı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Etimesgut Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Etimesgut Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Özkent Akbilek Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 452.86 493.43 2.53 0.05
Şehit Oğuzhan Yaşar Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 439.48 470.13 4.04 1.03
Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 409.98 445.31 8.24 3.34
Sezai Karakoç Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 369 407.02 15.99 8.74
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum