fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Aksu Liseleri

Aksu'da bulunan tüm liseler arasından aradığınız okulu hemen keşfedin; veli yorumları, fotoğraf galerileri, okulların eğitim planları ve daha fazlasına hemen ulaşın! Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Aksu özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
11 okul bulundu.
Özel Yedisu Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Aksu / Konak Mah.
Özel Yedisu Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Yedisu Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Perge Anadolu Lisesi Özel Okul
Aksu / Macun Mah.
Özel Perge Anadolu Lisesi

Özel Perge Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Anadolu Hastanesi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Aksu / Macun Mah.
Özel Anadolu Hastanesi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Anadolu Hastanesi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Aksu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Macun Mah.
Aksu İmam Hatip Lisesi

Aksu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:20
Aksu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Macun Mah.
Aksu Anadolu Lisesi

Aksu Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:15
Aksu Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Barbaros Mah.
Aksu Lisesi

Aksu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  06:50 - 11:30
Aysel Akın-Klaus Wagner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Yenidumanlar Mah.
Aysel Akın-Klaus Wagner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Aysel Akın-Klaus Wagner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 14:50
Süleyman Erten Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Fettahlı Mah.
Süleyman Erten Anadolu Lisesi

Süleyman Erten Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Aksu Fen Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Hacıaliler Mah.
Aksu Fen Lisesi

Aksu Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:35
Vali Ertokuş Bey Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Barbaros Mah.
Vali Ertokuş Bey Anadolu Lisesi

Vali Ertokuş Bey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Aksu / Hacıaliler Mah.
Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Antalya Aksu Liseleri

Aksu liseleri hakkında merak edebileceğiniz tüm bilgilere bu sayfada bulunan listelerden ulaşabilirsiniz. Aksu'da eğitim veren liselerin fotoğrafları, bursluluk sınav tarihleri, okul faaliyetleri, öğrenciler için sağladıkları sportif ve bilimsel imkanlara tek bir sayfa üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Aksu'da lise öğretimi sağlayan okulların bulunduğu listelerimizde hem devlet liseleri hem özel liseler bulunmaktadır. Aksu liseleri taban puanları, üniversiteye yerleştirme başarıları, eğitim anlayışları, ikinci yabancı dil olanakları, rehberlik hizmetleri ve sınıfların ortalama mevcuduna kadar birçok bilgiye ulaşarak, aradığınız okulu vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.


Aksu’daki liselerin haritadaki konumlarını öğrenerek size yakın okulları bulabilir, çocuğunuzun servis kullanmadan kolay bir şekilde okula ulaşmasını sağlayabilecek nitelikteki liseleri tercih edebilirsiniz. Bu liseler ile randevu talep ederek kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer daha uzakta kalan bir liseyi düşünüyorsanız, liselerin profillerine bakarak sundukları servis hizmetleri hakkında detaylara erişebilirsiniz. Ayrıca, liselerin sunduğu sağlık, güvenlik, rehberlik ve beslenme hizmetleri hakkında da bilgiler de okul profillerinde yer almaktadır. Bu hizmetler hakkında bilgi sahibi olarak çocuğunuza sağlanmasını istediğiniz her şeyi sağlayacak liseleri kolayca keşfedebilirsiniz.


LGS sürecini tamamlamış olan öğrenciler ve aileleri lise tercih süreçlerine lise taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini araştırarak başlamaktadır. LGS sonuçları açıklandığında öğrenciler bu bilgilere göre lise tercih listelerini oluşturmaktadır. Siz de Aksu liseleri taban puanları ve yüzdelik dilimlerine ulaşmak isterseniz listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. Lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri her sene değişmektedir. Mezunların her sene en güncel rakamlara ulaşabilmesi çok önemlidir. Listeleme sayfalarında ve okulların profillerinde Aksu liseleri güncel taban puanları bulunmaktadır. En güncel sayılara bakarak lise tercih listenizi en doğru şekilde oluşturabilirsiniz. Devlet okullarını tercih etmeyen veliler de özel liseleri inceleyebilmekte, randevu alarak kayıt görüşmesi gerçekleştirebilmektedir.


Üniversite kapılarını aralayan lise eğitimi çocuklarınızın hem mesleğini belirleyeceği hem de kendini her açıdan geliştirebileceği bir eğitim süreci olduğu için son derece önemlidir. Bu süreci verimli bir şekilde geçiren öğrenciler bir sonraki eğitim seviyesinde daha başarılı olmaktadır. Lise eğitimini kaliteli ve alanında uzman öğretmenlerle sürdürmeniz merkezi sınavlarda daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Sizlerde çocuğunuzun üniversiteye hazırlık sürecini tamamlayıp Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği üniversiteye geçiş sınavlarında başarılı olmasını istiyorsanız bütün okulları karşılaştırıp en ideal okulunuzu keşfedebilirsiniz. Bir lisenin sağlayacağı sınav başarısı hakkında iyi bir fikir oluşturmak için o lisenin taban puanlarına, üniversiteye geçiş oranlarına, mezunlarının başarısına ve sunduğu sınava hazırlık programlarına dikkat etmek çok önemlidir. Sizer de listeleme sayfaları üzerinden bu bilgilere kolaylıkla ulaşıp, çocuğunuzun gelecekteki başarısı için en doğru liseyi keşfedebilirsiniz.


Aksu liselerinin sınav başarıları ve sundukları eğitim hizmetinin kalitesi hakkında bir fikir oluştururken bu liselere çocuklarını göndermiş olan velilerin tecrübelerinden yararlanmak çok yardımcıdır. Listeleme sayfalarında sıralanan okulların profillerinde pek çok Aksu liseleri yorumları bulunmaktadır. Aksu’daki liselere çocuğunu göndermiş ve bu liseler hakkında deneyim sahibi olan velilerin yaptığı yorumlara okul profillerinden ulaşabilir, bu yorumları okuyarak tarafsız gözlerin bakış açısıyla okullar ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yorumlar okulun hem iyi yönlerini hem eksik kaldığı noktaları görmenizi sağlayacaktır. Ayrıca sizler de bir okul hakkında deneyime sahipseniz sayfasına yorum bırakarak diğer velilerin lise tercih sürecine destek olabilirsiniz.


Gençlerin geleceklerinin şekillendiği lise döneminde çeşitli seçeneklere erişimleri olması çok önemlidir. Bu bağlamda ülkemizde birçok farklı lise türü bulunmaktadır. Bu lise türleri farklı alanlarda eğitim sağlayarak farklı hedeflere ve hayallere hitap etmektedir. Bazı lise türleri akademik eğitime odaklanırken bazıları mesleki eğitimi ön plana çıkarmaktadır. Bazıları öğrencilerin özel ilgi alanları doğrultusunda kültürel, sanatsal veya sportif eğitim sunarken bazıları dini eğitimi vurgulamaktadır. Çeşitli lise türleri de daha esnek saatler veya daha çeşitli eğitim olanakları ile özel durumlara hitap eden bir öğrenim deneyimi sunmaktadır. Aksu’da bulunan lise türleri Anadolu liseleri, fen liseleri, fen ve teknoloji liseleri, mesleki ve teknik Anadolu liseleri, Anadolu sağlık meslek liseleri, sosyal bilimler liseleri, güzel sanatlar liseleri, spor liseleri, Anadolu imam hatip liseleri, akşam liseleri ve çok programlı liseler olarak sıralanmaktadır. Listeleme sayfaları üzerinden lise türüne göre aratma yaparak hedeflerinizin gerçekleşmesi için en doğru okulu bulabilirsiniz.


Antalya Aksu Anadolu Liseleri geniş kapsamlı akademik eğitim veren eğitim kurumlarıdır. Bu liselerde öğrenciler sayısal, sözel, eşit ağırlık veya dil bölümlerine katılıp özel hedefleri doğrultusunda eğitim alabilmektedir. Aksu Fen Liseleri ise daha çok sayısal konulara odaklanmaktadır. Bu liselerde derinlemesine bilimsel eğitim alan öğrenciler, hedefledikleri üniversitelerin fizik, matematik, biyoloji gibi sayısal bölümlerine girip geleceğin bilim insanları olarak yetişmektedir. Aksu Fen ve Teknoloji Liseleri ise bilişim, yazılım ve teknoloji gibi alanlara da öncelik veren liselerdir. Aksu Sosyal Bilimler Liseleri de tarih, felsefe, edebiyat, coğrafya gibi konulara odaklanarak geleceğin tarihçilerini, filozoflarını, yazarlarını ve gazetecilerini eğitmektedir.


Mesleki ve teknik açıdan kendini geliştirmek ve mezun olduktan sonra üniversite okumadan da bir meslek sahibi olmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği lise türleri de bulunmaktadır. Birçok öğrenci de bu liselerde okuduktan sonra hedefledikleri mesleki sektörde ilerleyebilmek için o alanda üniversite eğitim almaktadır. Aksu Meslek Liseleri genel mesleki eğitim veren, öğrencilerine kariyer olanakları sağlayan eğitim kurumlarıdır. Bu liselerde de öğrenciler istedikleri mesleki ve teknik eğitim almaktadır. Bu liselerden mezun olan öğrenciler hemen çalışmaya başlayabilmekte, isterlerse de üniversitede mesleki eğitimlerini devam ettirebilmektedir. Özellikle sağlık sektöründe çalışmak isteyen öğrenciler için Aksu Sağlık Meslek Liseleri değerli bir seçenek sunmaktadır.


Çeşitli lise türleri öğrencilerin sanatsal, sportif veya ruhsal gelişimini sağlamayı hedeflemektedir. Aksu Güzel Sanatlar Liseleri çeşitli sanat alanlarında eğitim vererek sanatsal gelişimi, Aksu Spor Liseleri spor dallarında eğitim sağlayarak sportif gelişimi, Aksu İmam Hatip Liseleri ise akademik ve dini eğitimi beraber vererek ruhsal gelişimi desteklemektedir. Bu liselerden geleceğin sanatçıları, milli sporcuları ve din insanları mezun olmaktadır.


Gündüzleyin çalıştıkları için lise eğitimleri klasik liselerde devam ettiremeyen bireylere eğitim fırsatı tanımak için çabalayan Aksu Akşam Liseleri bulunmaktadır. Bu liseler akşam vaktinde esnek saatler ile ders vererek emekçi bireylere lise eğitimi sağlamaktadır. Son olarak, Aksu Çok Programlı Liseler birçok farklı eğitim türünü tek çatı altında uygulayarak her tür öğrenciye hitap etmektedir.


Aksu lise fiyatları birçok farklı değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Aksu ilçesinde özel lise sayısı pek fazla olmadığı için fiyatlar çok geniş bir yelpazede bulunmamaktadır. Liselerin teknolojik altyapısına, yabancı dil eğitimi olanaklarına ve verilen eğitimin kalitesine göre değişen Aksu lise kayıt fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen veliler, listelerde sıralanan liselerin sayfalarına göz atabilmektedir. Ayrıca, liselerin sadece kayıt ücretleri değil, yaz okulu, servis, kırtasiye ve yemek ücretleri de okul profilleri üzerinde belirtilmektedir. Tüm bu rakamlara bakarak bütçenize en uygun okulu kolaylıkla bulmanız mümkün kılınmıştır.


Aksu özel liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Aksu Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Aksu Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Aksu Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 466.41 3.56
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum