fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Demre Liseleri

Demre ilçesinde bulunan tüm özel ve devlet liseleri arasından size en uygun olan okulu hemen keşfedin; fotoğraf galerileri, veli yorumları ve daha fazlasına hemen ulaşın! Demre'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Demre özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
7 okul bulundu.
Özel Demre Ekol Anadolu Lisesi Özel Okul
Demre / Alakent Mah.
Özel Demre Ekol Anadolu Lisesi

Özel Demre Ekol Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:45
Özel Demre Bil Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Demre / Karabucak Mah.
Özel Demre Bil Okulları Fen Lisesi

Özel Demre Bil Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Demre Bil Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Demre / Karabucak Mah.
Özel Demre Bil Okulları Anadolu Lisesi

Özel Demre Bil Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Demre Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Demre / Büyükkum Mah.
Demre Anadolu İmam Hatip Lisesi

Demre Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Demre / Büyükkum Mah.
Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Kekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:10
Demre Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Demre / Gökyazı Mah.
Demre Anadolu Lisesi

Demre Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:45
Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Demre / Karabucak Mah.
Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:40

Antalya Demre Liseleri

Demre liselerinin tamamına ulaşarak ayrıntılı bilgilerini görüntüleyebilir, sizler için özel olarak hazırlanan listeler sayesinde birçok eğitim kurumunu keşfedebilirsiniz. Bölgede öne çıkan özel liselerin yanında birçok devlet lisesi de bulunmakta ve bu liseler verdikleri nitelikli eğitim ile diğer ilçelerden öğrencileri bünyesine katmaktadır. Liseleri tek tek gezmeye gerek kalmadan hakkında yazılarını okuyabilir, eğitime bakış açıları ve hedefleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Demre'deki liselerin; fotoğraf galerilerine, adres bilgilerine, yabancı dil olanaklarına, fiziksel imkanlarına, sınıf mevcutlarına, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak kriterleri size uygun olan okullar ile hemen iletişime geçebilirsiniz.


Bu bölgede yer alan tüm okullar kendi başarılarını ve seçkinliklerini sağlamış saygın liselerdir. Demre liseleri çevre ilçelerden çok fazla talep gören bir bölgedir. Kendi nüfusunun da giderek gelişmesi sayesinde önemli okullar ilçede yer almaktadır. Harita üzerinden arama yaparak evinize en yakın Demre liselerini keşfedebilir, randevu talep ederek kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizin seçtiğiniz lise evinize uzak kalıyorsa, bu sayfalar üzerinden okulların verdiği servis hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, okulların sunduğu sağlık, güvenlik, rehberlik ve beslenme hizmetleri de bu sayfalar üzerinde detaylanmaktadır. Bu detaylara dikkat ederek sizin çocuğunuza sağlanmasını istediğiniz her şeyi sağlayan bir okul bulabilirsiniz.


Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği merkezi liseye geçiş sınavını atlatmış olan öğrenciler, hedefledikleri liselerin taban puanlarına ve yüzdelik dilimlerine bakarak lise tercih süreçlerine başlamaktadır. Liseye geçiş sınav sonuçları açıklandığında da bu puanlara göre lise tercih listelerini oluşturmaktalardır. Dilovası lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri her sene güncellenmekte, öğrenciler en güncel puanlara ulaşmaya çalışmaktadır. Bu süreçte okulları tek tek gezmek zorunda kalabilen öğrenciler zaman kaybetmektedir. Bu sorunu yaşamak istemiyorsanız bu bilgilere ulaşmak için hemen listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. Tercih listenizi hızlıca oluşturabilir, kontenjanlar dolmadan kayıt işlemlerini başlayabilirsiniz. Eğer devlet okullarını tercih etmiyorsanız Demre özel liseleri inceleyebilir, randevu alarak kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.


Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen 4+4+4 sisteminin son safhasını oluşturan lise dönemi bir gencin gelişiminde çok önemli bir sürecini kapsamaktadır. Lise öğrencileri daha zorlayıcı ve branşlaşmış dersler ile karşılaşmakta, çeşitli ulusal ve uluslararası proje ve programlara katılım göstermekte ve kariyer planlaması yapmaya başlamaktadır. Lise eğitiminin en önemli unsuru ise elbette üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlıktır. Bir öğrencinin sınav başarısı hangi üniversitede okuyacağını, alacağı üniversite eğitiminin kalitesini ve dolayısıyla profesyonel hayatındaki başarısını etkilemektedir. Bundan dolayı veliler büyük sınav başarıları sağlayan liseleri tercih etmektedir. Bir lisede okuyacak öğrencinin nasıl bir sınav başarısı elde edeceği hakkında bir fikir oluşturmak için o okulun taban puanlarına, üniversiteye geçiş oranlarına, mezunlarının başarısına ve sunduğu sınava hazırlık programına bakılmalıdır. Tüm bu bilgilere bu sayfalar üzerinden ulaşmak mümkündür. Böylece sizin için en doğru olan Demre liselerini kolayca bulabilirsiniz.


Okulların sağlayacağı sınav performansı hakkında fikir oluşturmanın bir diğer yolu da daha önce o kurumları tercih etmiş ebeveynlerin yapmış olduğu yorumları okumaktır. Listeleme sayfasında sıralanan okulların profillerinde birçok Demre liseleri yorumları bulunmaktadır. Veli yorumları Demre'deki liselerin artı ve eksi yönlerini öğrenmenizi sağlayacak ve böylece çocuğunuz için en iyi liseyi kolayca seçebileceksiniz. Ayrıca sizler de bir lise ile yaşadığınız deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz o okulun sayfasına yorum bırakarak diğer ailelerin lise tercih sürecine destek olabilirsiniz.


Demre liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Demre Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum