fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi geleceğin bireylerini donanımlı yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda öğrencilerini teknolojik bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Okulda bulunan 3D odası, akıllı tahta ve bilgisayar laboratuvarları bu ortamın bazı parçalarıdır. Okul öğrencilerini üniversiteye hazırlamakla kalmayıp günümüz teknolojileri ile iç içe olmalarını sağlamaktadır. Okulun akıllı tahtası öğretmenlere interaktif ders işleme imkanı sunarken, bilgisayar ve fen laboratuvarları uygulamalı derslere imkan tanımaktadır. Bunların yanı sıra okulda fiziksel aktivitelerin yapılmasını sağlayan kapalı spor salonu gibi alanlar bulunmaktadır. Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi'nin bu alanları öğrencilerin sınav stresinden uzaklaşmasını sağlayan aktivitelere ev sahipliği etmektedir.
Kurum branşında uzman eğitmen kadrolarıyla eğitim vermekte ve bu süreçte öğrencilerin karakter gelişimlerini göz ardı etmemektedir. Okulda bu anlamda öğrencilere yönelik çok yönlü aktiviteler düzenlenmektedir. Beden eğitimi, yüzme, basketbol, jimnastik ve futbol gibi fiziksel aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerle satranç, görsel sanatlar ve müzik aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerin çok yönlülüğü desteklenirken yeteneklerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleri de öğrencilerin günümüz teknolojilerine aşina olmasına imkan tanımaktadır.
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi yabancı dil eğitimi anlamında oldukça beğeni toplamaktadır. Okul, öğrencilerinin üniversiteye hazırlanırken aynı zamanda birden fazla dili öğrenmesini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda yoğun olarak İngilizce, Almanca ve İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübü de öğrencilerin dil öğrenme sürecini eğlenceli ve etkili hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Soğuksu Mah. Toroslar Cad. No: 10 Serik/antalya
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum