fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi

Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi, Antalya Gazipaşa'da lise düzeyinde anadolu lisesi olarak hizmet sağlamaktadır. Karma yapıda eğitim sürdüren kurumda branşında uzman eğitmenler eşliğinde devam ettirilen öğrenim, öğrencilerin her açıdan bilgiyle donanmış bireyleri hayata hazırlama niteliğinde bulunmaktadır. Üniversite sınavlarına yönelik çalışmalara 9. sınıftan itibaren başlayan ve dönem geçtikçe yoğunlaştırılan bir yapıda devam ettirmektedir. Özel eğitim kurumunda 11. ve 12. sınıflarda detaylı eğitim programları uygulanmaktadır. Çeşitli ölçme ve değerlendirme sınavları düzenlenmekte ve öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmektedir. Eksik ve ihtiyaçları belirlenen öğrenciler, ağırlıklı olarak eksikleri üzerine yoğunlaştırılmak üzere hafta sonu etütleri düzenlenmektedir. Böylece akademik olarak başarıyı tam anlamıyla sağlamaktadır.
Öğrencilerin akademik eğitimlerine büyük önem veren bu kurum, bunun yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimi de önemsemektedir. Öğrencilerin, sanat ve sosyal alandaki gelişimlerini de takip eden bu kurum, bu bağlamda bünyesinde, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Aynı zamanda bu kurum, yemekhane hizmetiyle öğrencilerin sağlıklı ve düzenli beslenmesini sağlamaktadır. Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi, aynı zamanda doğaya ve tüm canlıların yaşam hakkına saygılı, çevre sorunlarına duyarlı, evrensel düşünüp yerel uygulamalar ve değerlendirmeler yapabilen, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinen, fiziksel ve ruhsal sağlığı yerinde, tutarlı davranışlar sergileyen, hak ettiği kariyer yolunda yürüyebilen, en az iki yabancı dili kullanabilen, sanata ve sanatçıya değer veren, estetik kavrayış sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi'nde bulunan psikolojik danışmanlık hizmeti, öğrencilerin yoğun tempoda çalışırken oluşacak problemlerin önüne geçmek amacı ile hizmet sağlamaktadır. Bu dönemdeki hayat ve sınav kaygılarını yok etmek amacı ile motivasyon çalışmaları ve çeşitli seminerler düzenlemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gazipaşa Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

İstiklal Mah. Kıvırcık Ali Sok. No:15/1, Gazipaşa / Antalya
0 242 572 72** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum