fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi verdiği eğitimle çağdaş ve evrensel değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum bünyesindeki öğrencilerin insan haklarına saygılı, çok yönlü ve araştırmacı olmalarını amaçlamaktadır. Okulda bu hedeflere uygun olarak birçok aktivite düzenlenmektedir. Öğrencilere verilen değerler eğitimi ile saygı ve empati gibi evrensel değerleri kazanmaları ve yenilikçi olmaları sağlanmaktadır. Eğitimciler tarafından öğrencilerin çok yönlülüğünü desteklenmek amacıyla sportif ve sanatsal faaliyetler de düzenlenmektedir. Basketbol, futbol, atletizm, masa tenisi gibi fiziksel aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Bunların yanı sıra okulda yapılan tiyatro, dekoratif sanatlar, koro ve seramik kulübü aktiviteleri de öğrencilerin karakter gelişimine odaklanmaktadır. Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri bu sayede sınava hazırlanırken aynı zamanda çok yönlü bireyler olma şansı yakalamaktadır. Kurumda bulunan müzik kulübü ise öğrencilerin özellikle dikkatini çekmektedir. Bu kulüp dahilinde öğrencilere yönelik piyano, gitar ve koro aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler bu aktiviteler sırasında sınav stresinden uzaklaşırken yetenekleri doğrultusunda ilerleme kaydetmektedir.
Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi'nde dil eğitimi oldukça önem taşımaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu tarafından yoğun şekilde İngilizce, Almanca ve Rusça dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde gerçekleştirilen aktiviteler de öğrencilerin uygulamalı dil eğitimi almasını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Gürsu Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 193, Konyaaltı/antalya
0 850 252 71** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum