fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İznik Liseleri

İznik bölgesinde hizmet veren liselerin taban puanlarına, adres bilgilerine, fiyatlarına ve daha detaylı birçok bilgisine hemen ulaşabilirsiniz! İznik'te bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere İznik özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
4 okul bulundu.
İznik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İznik / Selçuk Mah.
İznik Anadolu Lisesi

İznik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İznik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İznik / Selçuk Mah.
İznik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

İznik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İznik / Mahmut çelebi Mah.
Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi

Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İznik / Mustafa kemal paşa Mah.
Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İznik Liseleri

Bursa İznik bölgesinde eğitim veren liseler öğrencilerini üniversiteye hazırlarken aynı zamanda çok yönlü gelişimler sağlamayı amaçlayan eğitim kurumlarıdır. Bölgenin elverişli yapısıyla geniş alanlara kurulmuş binalarda eğitim veren pek çok lise bölge içerisinde bulunmaktadır. Öğrenci merkezli eğitimlerini sürdüren özel okullar öğrencilerine modern imkanlar sunmaktadır. Bölge genelinde okullar 21. yüzyılın eğitim seviyesini yakalamak amacıyla bünyelerinde pek çok eğitim alanı ve laboratuvarlar bulunmaktadır.


Öğrencilerin geleceğe hazırlandığı en önemli dönemlerden biri olan lise eğitimlerinde sadece akademik değil aynı zamanda psikolojik ve karakteristik gelişimler de oldukça önemlidir. Öğrenci merkezli eğitim veren İznik liselerinde her öğrencinin öğrenme seviyesi okul içerisinde bulunan danışmanlar tarafından takip edilmekte, eksik konular belirlenip tamamlanması sağlanmaktadır. Bu bilgi tamamlama dersleri İznik devlet liselerinde blok dersler ve tekrarlarla tamamlanırken özel İznik liselerinde öğrencilerin hafta sonu eğitim alma imkanları bulunmaktadır. Aynı zamanda havuzu bulunan özel İznik liselerinde uzman branş öğretmenleri ile su sporları eğitimleri, açık ve kapalı spor salonlarında birçok spor branşı üzerine eğitimler verilmektedir. Geleceğin belirlenmesinde önemli bir nokta olan lise döneminde öğrencilere spor faaliyetleri açısından da gelişim imkanı sunulmaktadır. Bu sayede endüstriyel sektörde, sağlık sektöründe, akademik sektörde gelişmenin dışında spor kariyeri sağlayabilecekleri bir geleceğin de kapıları aralanmaktadır. İznik anadolu liselerinde ise öğrencilere akademik merkezli bir gelecek üzerine eğitimler verilmektedir. Üniversite hazırlıklarının yoğun olduğu anadolu liseleri öğrencileri hazırlık çalışmaları kapsamında psikolojik danışmanlar yardımıyla stres ve kaygıyı azaltacak seminerlere, etkinliklere tabi tutmaktadır. İznik kolejlerinin bir kısmında ise eğitim koçluğu programları yürütülmektedir. Bu programlar dahilinde veliler çocuklarından sorumlu olacak öğretmeni kendileri seçebilmektedir. Bu ve birçok detayı ekleyerek hazırladığımız İznik liselerini inceleyebilir, kendinize uygun okulu hemen seçebilirsiniz.


İznik liseler listesinden size uygun özel veya devlet okulunu filtreleme seçeneklerini kullanarak belirleyebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri içerisinden okulların havuz, kütüphane, yemekhane vb. fiziki imkanlarını, yabancı dillerini seçebilir, aktivite ve hizmetlerine göre kurumları sıralayabilirsiniz. Bu filtreleme seçenekleri arasından okul türünü özel veya devlet lisesi olarak seçebilir, özel liseler için bütçe aralığı girip ekonomik durumunuza uygun okulları görüntüleyebilirsiniz. İznik lise fiyatları için okul profillerini ziyaret edip, detaylı bilgileri, okulların harita konumlarını ve daha önce okulları deneyen velilerin eksi ve artı yönleriyle yaptığı yorumları inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Detaylı inceleme yapıp uygun okulu belirlemek için yeteri kadar zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum