fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Mudanya Liseleri

Mudanya liseleri içerisinden çocuğunuz için en iyi okulu hemen seçin. Mudanya lise taban puanlarını inceleyerek tercih listenizde yer alacak okulları belirleyin. Mudanya'da bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Mudanya özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
24 okul bulundu.
Özel Bursa Hazar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bursa Hazar Koleji Anadolu Lisesi verified

İdare ve öğretmenler öğrenci ve veliler ile çok ilgili okulda geçirdiğimiz beş yıl hiç sorun yaşamadım çok teşekkür eder...

Özel TED Bursa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel TED Bursa Koleji Anadolu Lisesi

Özel TED Bursa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Emine Örnek Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Hasköy Mah.
Özel Emine Örnek Okulları Anadolu Lisesi

Özel Emine Örnek Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Mavi Dünya Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mavi Dünya Okulları Anadolu Lisesi

Özel Mavi Dünya Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Bademli Mah.
Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Anadolu Lisesi

Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:30 - 16:45
Özel Emine Örnek Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Mudanya / Hasköy Mah.
Özel Emine Örnek Okulları Fen Lisesi

Özel Emine Örnek Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bademli Kültür Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel Bademli Kültür Okulları Fen Lisesi

Özel Bademli Kültür Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 17:50
Özel Venüs Kampüs Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Venüs Kampüs Okulları Anadolu Lisesi

Özel Venüs Kampüs Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Özgün Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Özgün Koleji Fen Lisesi

Özel Özgün Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bademli Kültür Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel Bademli Kültür Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bademli Kültür Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 17:50
Özel Bademli Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bademli Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bademli Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Bademli Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bademli Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bademli Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Venüs Kampüs Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Venüs Kampüs Okulları Fen Lisesi

Özel Venüs Kampüs Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Özgün Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Özgün Koleji Anadolu Lisesi

Özel Özgün Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mudanya Bilfen Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bilfen Okulları Fen Lisesi

Özel Mudanya Bilfen Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:40
Özel Mudanya Bilfen Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bilfen Okulları Anadolu Lisesi

Özel Mudanya Bilfen Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:40
Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Mudanya / Bademli Mah.
Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Fen Lisesi

Özel Yedi Renkli Çınar Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mudanya Güzelyalı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mudanya / Güzelyalı burgaz Mah.
Mudanya Güzelyalı Anadolu Lisesi

Mudanya Güzelyalı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mudanya / Hasanbey Mah.
Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi

Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mudanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mudanya / Halitpaşa Mah.
Mudanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mudanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ahmet Rüştü Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mudanya / Hasanbey Mah.
Ahmet Rüştü Anadolu Lisesi

Ahmet Rüştü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00
Mudanya Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mudanya / Güzelyalı yalı Mah.
Mudanya Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mudanya Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mudanya / Mürsel Mah.
Mürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Turhan Tayan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mudanya / Bademli Mah.
Turhan Tayan Anadolu Lisesi

Turhan Tayan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mudanya Liseleri

Mudanya bölgesi Bursa'nın lise çoğunluğu açısından ileri gelen bölgelerindendir. Genellikle anadolu liselerinin fazla olduğu bölgede öğrenciler için özel ve devlet olmak üzere pek çok farklı yapıda kurumlar eğitim vermektedir. Mudanya liseleri bölgenin çevre ilçelere yakınlığı açısından pek çok farklı statüde ve bölgedeki velilere hizmet sağlamaktadır. Özel ve devlet liseleri genelinde öğrencilerin üniversiteye hazırlanırken tam öğrenim görmeleri amacıyla uygulamalı eğitimler sunulmaktadır. Bir kıyı şeridinde yerleşmiş olan Mudanya'da turizmin gelişmiş olmasının da etkisiyle meslek liselerinde turizm ve otelcilik bölümleri kariyer temelli bir gelecek isteyen öğrencilere hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra denize kıyısı bulunan pek çok lisede denizcilik bölümleri yer almaktadır.


Öğrencilerin geleceğine kılavuz olacak olan bu dönemde verilen eğitimlerin ezberden uzak, hafızada kalıcı eğitimler olmaları büyük önem arz etmektedir. Öğrencilere sunulan eğitimlerde dersliklerin donanımlı, eğitim materyallerinin yeterli olmasının yanı sıra öğretmen kadrosu da başarıyı tetikleyen etkenlerdendir. Bursa Mudanya'da bulunan özel okullar uzman branş öğretmenleriyle hizmet vermektedir. Mudanya devlet liselerine nazaran özel liseler ve kolejler öğrencilerine daha fazla imkan sunmaktadır. Sınıf mevcutlarını oldukça az tutmayı amaçlayan Mudanya kolejleri öğrencilere dersleri algı seviyesinin en üst sırada tutulması odaklı vermektedir. Üniversite öncesi eğitimlerde öğrencilere verilen ek ders ve etütler büyük önem arz etmektedir. Devlet liselerinde hafta içi eğitimler verilirken özel liselerde öğrencilere hafta sonları etüt çalışmaları da sürdürülmektedir.


Lise döneminde sadece eğitimlerin devamlılığı değil aynı zamanda takibi de önem arz etmektedir. Mudanya bölgesinde bulunan birçok kurum öğrencilerine eğitim koçluğu hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler dahilinde öğrencilerin gelişimleri düzenli olarak gerçekleştirilen ölçme ve deneme sınavlarıyla takip edilmekte, eksik konular bireysel veya grup etkinlikleriyle tamamlanmaktadır. Öğrencilerine 12. sınıf döneminde oldukça yoğun bir hazırlık süreci devam ettiren özel Mudanya liseleri birçok veli tarafından tercih edilse de devlet liseleri ekonomik olması bakımından bölgede büyük bir kesim tarafından tercih edilen liselerdendir. Akademik bir gelecek sağlamak isteyen öğrenciler için ise Mudanya anadolu liseleri bölge de etkili eğitimler vermektedir. Mesleki alanlarda gelişmek isteyen öğrenciler için bölgede özel ve devlet liseleri kapsamında mesleki eğitimler veren sağlık meslek liseleri, ticaret meslek liseleri, endüstri meslek liseleri gibi liselerde yer almaktadır. Sizin için Mudanya'daki kolejlerin tümünü derlediğimiz listeyi hemen inceleyebilirsiniz.


Mudanya liseleri listesini kendinize göre özelleştirmek için filtreleme seçeneklerinden aradığınız okulu türünü, özel veya devlet okulu olarak ayırabilirsiniz. Okulların verdiği eğitimlerin detaylarını, aktiviteleri, yabancı dil eğitimlerini belirleyebilirsiniz. Fiziki imkanlar bakımından fen ve bilgisayar laboratuvarları, spor alanları, havuzu bulunan Mudanya liselerini isteklerinize göre işaretleyerek görüntüleyebilirsiniz. Mudanya lise fiyatlarını profillerden görüntüleyebilirsiniz. Okulların fotoğraflarına göz atabilir, daha önce okulu deneyimlemiş velilerin yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Mudanya genelinde ki tüm liselere göz atmak için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alarak kriterlerinize uygun okulları belirleyebilirsiniz.

Mudanya Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Turhan Tayan Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 388.71 420.35 7.22 3.27
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum