fb
Onaylanmış Okul Profili

Mustafakemalpaşa Liseleri

Mustafakemalpaşa liselerinin fiyatlarına, bursluluk sınav bilgilerine, okul fotoğraflarına, veli yorumlarına ve lise taban puanlarına hızlıca erişebilirsiniz. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Mustafakemalpaşa özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

14 okul bulundu.
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Cumhuriyet Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Fen Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Cumhuriyet Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Gökbora Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Yalıntaş Mah.
Özel Bursa Gökbora Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Gökbora Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Bursa Gökbora Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Yalıntaş Mah.
Özel Bursa Gökbora Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Bursa Gökbora Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:10
Mustafa Kemal Paşa Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Vıraca Mah.
Mustafa Kemal Paşa Anadolu Lisesi

Mustafa Kemal Paşa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Yunus emre Mah.
Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbrahim Önal Fen Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Orta Mah.
İbrahim Önal Fen Lisesi

İbrahim Önal Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Toki Ayas Bey Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Toki Ayas Bey Anadolu Lisesi

Toki Ayas Bey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sedat Karan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Orta Mah.
Sedat Karan Anadolu Lisesi

Sedat Karan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Vıraca Mah.
Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Akşemsettin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Akşemsettin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Akşemsettin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafakemalpaşa / Yunus emre Mah.
Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mustafakemalpaşa Liseleri

Mustafakemalpaşa bölgesinde bulunan liseler arasından birçok alternatifi değerlendirerek kendinize ve öğrencinize en uygun liseyi hemen belirleyebilirsiniz. Bölgede bulunan üniversite öncesi eğitim kurumları öğrencilerine lise eğitimlerini uzman öğretim görevlileriyle sürdürmektedir. Gelişen ve modernleşen eğitim sistemine ayak uydurmak adına Mustafakemalpaşa liseleri fiziksel imkanlarını, akademik yapılarını devamlı güncel tutmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin gelişimleri bu dönemde sadece akademik eğilimli değil aynı zamanda bireysel gelişim konularında da desteklenmektedir.


Lise dönemi üniversiteye geçiş dönemi olmakla beraber öğrencilerin geleceklerinin de temellerinin atıldığı en önemli dönemlerden biridir. Öğrencilere sadece akademik bilgiler kazandırmak onları üniversite sınavında başarılı yapabilir ancak Mustafakemalpaşa'da bulunan liselerin temel amacı öğrencilere yalnızca üniversiteyi değil geleceklerini de kazandırmaktır. Bu bağlamda bölgede daha kapsamlı eğitim veren kolej bünyesindeki özel liseler veliler tarafından rağbet görmektedir. Okulların uzun süredir aynı kampüste eğitim vermelerinin getirdiği güven duygusunun yanı sıra fiziksel imkanları da oldukça dikkat çekmektedir. Ekonomik durumlarına göre ailelerin seçtikleri tüm liselerde üniversite hazırlık eğitimleri MEB merkezli ilerlemektedir. Birçok kurum öğrencilerine bu eğitimleri zenginleştirerek sunmaktadır. Gerek ek ders gerekse hafta sonu etüt çalışmalarıyla etkili bir süreç ilerleten özel Mustafakemalpaşa liselerinin genelinde spor alanları, müzik odaları, kulüp çalışmaları oldukça fazladır. Bu sayede öğrencilerin özel yetenekleri de keşfedilerek bu konularda gelişim göstermeleri için destek olunmaktadır. Mustafakemalpaşa devlet liselerinde hafta sonu etüt eğitimleri yürütülmesede okullar içerisinde düzenli olarak ölçme ve değerlendirme sınavları düzenlenerek öğrencilerin gelişim seviyeleri takip edilmektedir. Bölgenin geniş bir alana yayılmış olmasından dolayı Mustafakemalpaşa liseleri ulaşımı kolaylaştırmak adına servis imkanı sunmaktadır. Bazı okullar servis hizmetini kendi araçlarıyla gerçekleştirirken bazı okullar ise anlaşmalı kurumlarla hizmetlerini devam ettirmektedir. Mustafakemalpaşa anadolu liseleri bölgede tercih oranı ve üniversite başarı oranı yüksek olan liseler arasındadır. Bunun yanı sıra bölgelerde kariyer alanlarında gelişim göstermek isteyen öğrencilere hitap eden teknik, endüstri, sağlık meslek liseleri de bulunmaktadır.


Mustafakemalpaşa liseleri listesinde yer verdiğimiz tüm okulların profillerini inceleyip detaylı bilgileri alabilirsiniz. Listeyi filtreleme seçeneklerini kullanarak kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulların hizmet ve aktivitelerini belirleyebilir, yabancı dil eğitimlerini seçebilir, okulları özel veya devlet okulu olmak üzere de sıralayabilirsiniz. Ayrıca bütçe aralığınızı girerek aylık, yıllık, haftalık ödemelere göre okulları listeleyebilirsiniz. Mustafakemalpaşa lise fiyatlarına okulların profillerinden ulaşabilir, daha önce okulları tecrübe etmiş velilerin pozitif veya negatif yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Listeyi inceleyip uygun okulu belirleyemediyseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum