fb
Onaylanmış Okul Profili

Osmangazi Liseleri

Osmangazi bölgesinde bulunan özel ve devlet liseleri hakkında tüm bilgilere ulaşmak için listelerimizi inceleyin; Osmangazi lise taban puanlarına hemen ulaşın.

14 okul bulundu.
Özel Mehmet Nuri Çetin Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Kükürtlü Mah.
Özel Mehmet Nuri Çetin Anadolu Lisesi

Özel Mehmet Nuri Çetin Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekirge Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Çekirge Mah.
Özel Çekirge Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Çekirge Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:00
Özel Osmangazi Venüs Kampüs Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Bağlarbaşı Mah.
Özel Osmangazi Venüs Kampüs Okulları Anadolu Lisesi

Özel Osmangazi Venüs Kampüs Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 21:00
Özel Kültür Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Kükürtlü Mah.
Özel Kültür Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Kültür Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Bursa Bademli Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Nilüferköy Mah.
Özel Bursa Bademli Anadolu Lisesi

Özel Bursa Bademli Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyük Fen Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Kayıhan Mah.
Özel Büyük Fen Anadolu Lisesi

Özel Büyük Fen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Osmangazi İspat Fen Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Bağlarbaşı Mah.
Özel Osmangazi İspat Fen Lisesi

Özel Osmangazi İspat Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Bursa Şehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Kükürtlü Mah.
Özel Bursa Şehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Şehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Eylemer Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Bağlarbaşı Mah.
Özel Eylemer Anadolu Lisesi

Özel Eylemer Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 20:15
Özel Osmangazi İspat Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Bağlarbaşı Mah.
Özel Osmangazi İspat Anadolu Lisesi

Özel Osmangazi İspat Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Osmangazi Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Panayır Mah.
Özel Osmangazi Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Osmangazi Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Osmangazi Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Kükürtlü Mah.
Özel Osmangazi Kültür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Osmangazi Kültür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Osmangazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Panayır Mah.
Özel Osmangazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Osmangazi Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Çekirge Kavram Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Osmangazi / Çekirge Mah.
Özel Çekirge Kavram Koleji Fen Lisesi

Özel Çekirge Kavram Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00

Osmangazi Liseleri

Bursa Osmangazi eğitimdeki farklılıkları ve çağa uygun teknolojik eğitim ortamları ile öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemektedir. Osmangazi'de bulunan devlet okulları; anadolu lisesi, anadolu öğretmen lisesi, teknik meslek lisesi, güzel sanatlar ve spor lisesi, otelcilik ve turizm meslek lisesi, erkek ve kız liseleri gibi çeşitliliğe sahipken, Osmangazi özel liseleri; anadolu liseleri, fen liseleri, sağlık meslek liseleri, fen ve teknoloji liseleri, akşam liseleri, mesleki ve teknik anadolu liseleri gibi çeşitliliklere sahiptir. Bölgedeki tüm liselerin ortak amacı öğrencilerin iyi bir üniversiteye yerleşmesini desteklemektir. Osmangazi meslek liseleri, öğrencileri ilgi ve yetenekli olduğu alanlarda ilerleterek hayata alanlarında donanımlı bireyler yetiştirmektedir.


Okul.com.tr'nin sizler için oluşturduğu Osmangazi liseleri listesinden bölgedeki okulların bursluluk ve detaylı bilgilerini inceleyebilirsiniz. Osmangazi'deki liselerin fotoğraf ve kontenjan bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bölgedeki tüm kurumları tek bir sayfa üzerinde toplayan eğitim platformu, kriterlerinize uygun kurumları bulmanızda kolaylık sağlamaktadır.


Eğitim yapısı bakımından Osmangazi özel liseleri, devlet liselerinden farklı olarak sınıf mevcutlarını az sayıda tutmaktadır. Kaliteli ve nitelikli bir eğitim sunmak amacı ile hazırlanan eğitim ortamlarında öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlamak esas alınmaktadır. Bölgedeki liselerin geneli butik yapıda olsa da Osmangazi kolejlerine rastlamakta mümkündür. Bursa'nın metropol ilçelerinden en büyüğü olan Osmangazi bölgesi, özel lise ve devlet lisesi bakımından zengin bir yapıda bulunmaktadır. Bölgedeki çoğu kurum merkezi konumlarda bulunmaktadır. Bununla birlikte Osmangazi liseleri, servis imkanı sağlayarak öğrencilerin okula güvenli ulaşımı adına çalışmalarını devam ettirmektedir. Bölgedeki kurumlardan kendinize en yakın olanı okul profillerindeki konumlarından görüntüleyebilirsiniz.


Osmangazi liselerini tek tek gezerek vakit kaybetmemek adına Okul.com.tr üzerinden tüm kurumları listeleyebilirsiniz. Osmangazi lise fiyatlarını görüntüleyerek, fiyat ve kalite farklılıklarına göre kendinize en uygun kurum ya da kurumları araştırabilirsiniz. Aynı zamanda okulları tecrübe edinmiş öğrenci veya veliler tarafından yapılan yorumları okuyarak kendinize rehber edinebilirsiniz. Osmangazi liselerinin eğitim farklılıklarına, fiziki imkanlarına, tanıtım yazılarına, okul ücretlerine ve birçok detaya Okul.com.tr'den ulaşabilir, kriterlerinize en uygun kurumları listeleyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum