fb
Onaylanmış Okul Profili

Yenişehir Liseleri

Yenişehir liselerinin; taban puanlarına, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine, ortalama sınıf mevcutlarına ve tanıtım yazılarına hemen ulaşabilirsiniz!

1 okul bulundu.
Özel Yenişehir Efsane Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenişehir / Kurtuluş Mah.
Özel Yenişehir Efsane Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yenişehir Efsane Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00

Yenişehir Liseleri

Yenişehir liseleri, öğrencilerin her açıdan gelişimini destekleyerek onları bir sonraki eğitim dönemine ve hedefledikleri üniversitelere hazırlamaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bölgede yer alan özel liseler ve devlet liseleri hakkında detaylı bilgilere, kurumların eğitim düzeylerine, kontenjan ve bursluluk bilgilerine, okulların fiziki imkanlarına Okul.com.tr'nin hazırladığı Yenişehir liseleri listesinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda okulları tecrübe edinmiş olan öğrenci veya velilerin yaptığı yorumları görüntüleyerek kendinize bir rehber edinebilirsiniz.


Yenişehir özel lise fiyatları, okulların sunduğu fiziki imkanlara, eğitim farklılıklarına ve desteklediği eğitim modellerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bölgedeki özel okullar hakkındaki detaylı bilgilere, okulların tanıtım yazılarına tek bir platform üzerinden ulaşabilirsiniz.


Yenişehir anadolu liselerinde sürdürülen dil eğitimi öğrencilerin çağın gerekliliklerini kazanması adına çeşitli yaklaşımlarla uygulanmaktadır. Okullar aktif olarak İngilizce dil eğitimini öğrencilere sunmaktadır. Dil kazanımını kolaylaştırmak adına çeşitli çalışmalar düzenleyerek öğrencileri ezberden uzaklaştırıp, gerçekten dil edinimini sağlayarak; okuma, yazma, konuşma yeterliliklerine sahip bireyler yetiştirmeyi planlamaktadır. Yenişehir liseleri, 21. yüzyılın getirdiği teknolojik altyapı ile öğrencilerin her yönden gelişimini sağlamaktadır. Teknolojik eğitim altyapısı ve kaliteli akademik kadrosu ile tam teşekküllü hizmet sunmaktadır.


Yenişehir kolejleri, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sağlamaktadır. Üniversiteye geçiş dönemi olan lise döneminde yoğunlaşan eğitim programları öğrencilerin olumsuz etkilenmelerine sebebiyet verebilmektedir. Kolejlerin sunduğu bu rehberlik hizmeti onların sorun ve problemlerinin çözümlerinde aktif rol oynamakla birlikte onları ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bilinçlendirmektedir. Aynı zamanda çeşitli seminerler düzenleyerek onları üniversite hakkında bilgilendirmekte ve çalışma düzenleri oturtmalarına yardımcı olmaktadır.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum