fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çayırova Liseleri

Çayırova liselerinin taban puanları, özel okul fiyatları, okulların eğitim farklılıkları ve daha birçok bilgiye ulaşarak kendinize en uygun kurumla iletişime geçin!
Arama kriterlerinize uygun okul bulamadık.

"Kocaeli Liseleri " için şansını deneyebilirsin.

Okulları Listele

Çayırova Liseleri

Çayırova Liseleri öğrencilerin eğitim ihtiyacını en doğru biçimde karşılamak amacı ile çok yönlü çalışma programları hazırlamaktadır. Kocaeli'nin sakin ilçelerinden birisi olan Çayırova'da kurumlar fiziki olanaklarını öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlayabilecek eğitim materyalleri ile donatmaktadır. Çayırova Anadolu liseleri diğer lise türlerine nazaran daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebeplerinden birisi ise Çayırova Anadolu lisesi puanlarının diğer lise türlerine oranla daha makul seviyelerde bulunmasından dolayıdır. Bölgede yer alan diğer lise türleri, meslek lisesi ve fen lisesi şeklindedir.


Çayırova özel Anadolu liseleri, devlet liselerinden farklı olarak öğrencilerinin hedefleri doğrultusunda ilerlemelerine yardımcı olmaktadır. Kapsamlı eğitim faaliyetleri doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği üniversiteye geçiş sınavlarında yüksek ortalamalar yaparak istedikleri bölümlere yerleşebilmelerini desteklemektedir. Özel Çayırova Liseleri, öğrencilerinin en doğru eğitim ortamında kaliteli bir öğrenim görebilmesini sağlamak adına yenilikçi eğitim faaliyetleri beraberinde ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerinin bireysel başarı katsayısını artırmak adına alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde öğrenim çalışmalarını renklendirmektedir. Çayırova'daki liseler öğrencilerine çağın gerekliliklerini etkili biçimde kazandırmak adına zengin öğrenim içerikleri oluşturmaktadır. Çağın ihtiyaçlarından birisi niteliğinde olan İngilizce dil eğitimi bölgede bulunan tüm liselerde kapsamlı olarak sürdürülmektedir. Çayırova özel lise fiyatları okulların öğrencilere sundukları eğitim farklılıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir.


Çayırova'da yer alan liselerarasında öğrenciniz için en doğru okulu zaman kaybetmeden Okul.com.tr'den inceleyin! Bölgedeki tüm okulların fiziki imkanlarını, eğitim olanaklarını, ortalama sınıf mevcutlarını, özel okul fiyatlarını, fotoğraf galerilerini görüntüleyerek öğrenciniz için uygun okula ulaşabilirsiniz. Okul tercihi konusunda okulların tanıtım yazılarını okuyabilir, daha önce okulları tecrübe edinen veliler tarafından yapılan yorumları görüntüleyebilirsiniz. Çayırova Liseleri listesi üzerinde incelemelerinizi gerçekleştirerek vakit kaybetmeden sizin için en uygun okul ile iletişime geçin!

Çayırova Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Fen Lisesi Yok İngilizce 150 401.79 5.37 2.22
Çayırova Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 210 324.81 20.03 6.93
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum