fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Derince Liseleri

Derince liseleri hakkında yapılan veli yorumlarını, taban puanlarını, fiziki olanaklarını, özel okul fiyatlarını ve daha birçok bilgiye ulaşarak kendinize en uygun okulu bulun!
3 okul bulundu.
Özel İlk Karar Anadolu Lisesi Özel Okul
Derince / Sırrıpaşa Mah.
Özel İlk Karar Anadolu Lisesi

Özel İlk Karar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Derince Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Derince / Yavuz sultan Mah.
Özel Derince Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Derince Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Asaf Anadolu Lisesi Özel Okul
Derince / Çınarlı Mah.
Özel Kocaeli Asaf Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Asaf Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Derince Liseleri

Derince'deki liselerin eğitime bakış açılarını, fiziki imkanlarını, dersliklerdeki öğrenci sayılarını, okul görsellerini ve okullar hakkında birçok detayı Okul.com.tr'den kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Çok sayıda devlet ve özel okulun bulunduğu bölgedeki tüm liseleri kapı kapı gezmeden Derince liseleri listesi üzerinden görüntüleyerek karşılaştırmalarda bulunabilirsiniz. Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için oluşturduğu bu listeleme sayfası üzerinde yer alan filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlarla anında iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli Derince'de yer alan Anadolu liseleri, öğrencilerin ilgili ve başarılı olduğu alanlardaki gelişimlerini her açıdan desteklemek adına oluşturduğu eğitim programları ile kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.


Derince özel liseleri, çeşitli eğitim yaklaşımlarının beraberinde öğrencilerin potansiyellerini en üst seviyelere çıkarmak adına eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Sağladığı hizmetlerle birlikte bölgede adından söz ettirmiş devlet okullarının yanı sıra Derince kolejleri de bulunmaktadır. Özel Derince Anadolu lisesi fiyatları okulların akademik eğitim seviyelerine göre farklılık göstermektedir. Bölgede anadolu liselerinin yanı sıra hizmet veren diğer lise türleri; fen liseleri ve mesleki ve teknik liseler şeklindedir. Derince'de bulunan meslek liseleri öğrencilerin ilgili ve yetenekli olduğu mesleki alanlarda ilerlemelerini destekleyerek sektöre hazır, donanımlı ve başarılı bireyler yetiştirmektedir. Derince meslek liselerinden mezun olan öğrenciler teknisyen sıfatı ile ilgili iş alanında çalışma hayatına atılabilmektedir. Derince fen liseleri ve anadolu liselerinden mezun olan öğrenciler ise meslek lisesinden farklı olarak akademik ağırlıklı bir eğitim görmektedir. Bununla birlikte sayısal, sözel ve eşit ağırlık dallarında ilerlemeleri mümkün olmaktadır.


Derince kolejleri, anadolu, fen ve meslek liseleri arasından öğrenciniz için en uygun ve doğru olanı bulmak adına Okul.com.tr'nin oluşturduğu listeleme sayfasını anında inceleyin! Okul tercihi konusunda okulların tanıtım yazılarını okuyabilir, okulları daha önceden tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan veli yorumlarını dikkate alabilirsiniz. Tüm bu çalışmayı gerçekleştirmek adına yeteri kadar zaman bulamıyorsanız Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım isteyebilir, önerilerde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Derince Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 120 393.13 6.56 3.63
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum