fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gölcük Liseleri

Gölcük liseleri; fotoğraf galerileri, veli yorumları, bursluluk sınav tarihleri ve fiyatlar için zaman kaybetmeden listelerimize göz atın.
4 okul bulundu.
Özel Göktuğ Sivil Havacılık Lisesi Özel Okul
Gölcük / Çiftlik Mah.
Özel Göktuğ Sivil Havacılık Lisesi

Özel Göktuğ Sivil Havacılık Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Es Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölcük / Şirinköy Mah.
Özel Es Koleji Anadolu Lisesi

Özel Es Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Metin Çelik Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölcük / Topçular Mah.
Özel Metin Çelik Koleji Anadolu Lisesi

Özel Metin Çelik Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Metin Çelik Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gölcük / Topçular Mah.
Özel Metin Çelik Koleji Fen Lisesi

Özel Metin Çelik Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gölcük Liseleri

Gölcük liselerinin tamamının yer aldığı listelerimiz üzerinden kriterlerinize uygun olan okulları kolayca bulabilir, çocuğunuz için en iyi liseleri keşfedebilirsiniz. İlçe de faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren özel liseler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Öğrencilerin yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini amaçlayan Gölcük özel liselerinin haritadaki konumlarına göz atabilir, evinize yakın olan kurumlarla iletişime geçerek kayıt bilgisi alabilirsiniz.


Gölcük anadolu liseleri, fen liseleri, sağlık meslek liseleri ve akşam liseleri de bölgede bulunan velilerce araştırılmaktadır. Okulları tek tek gezip fikir sahibi olmak yerine tek bir sayfa üzerinden detaylı tüm bilgilerine ulaşabilir, liselerin eğitim anlayışları ve misyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gölcük liselerinin; sınıf ve bina fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına giriş ve çıkış saatleri bilgisine profil sayfalarında ulaşabilirsiniz. Gölcük'teki kolejlerin bünyesinde bulunan özel liseler öğrencilerine alanında uzman öğretmen kadrolarıyla hizmet vermekte ve öğrencilerinin hayallerindeki üniversiteleri kazanmalarında aktif rol oynamaktadırlar.


Gölcük liseleri taban puanları öğrencilerin rahatlıkla kazanabileceği aralıklarda yer almakta ve kurumların kontenjanları her sene değişmektedir. Tercih listenizde yer alacak liseler hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılara ulaşmak isterseniz hemen listelerimize göz atabilirsiniz. Gölcük'teki liseler büyük bahçelere sahip olduklarından öğrenciler yoğun ders çalışma temposu içerisinde soluklanacak imkanlara rahatlıkla ulaşabilmektedir. Özel liselerde bulunan kulüplerin çeşitliliği de öğrencilerin kendilerini akademik eğitimin dışında fiziksel ve sosyal anlamda da geliştirebilmelerine imkan vermektedir. Ayrıca kolej bünyesinde bulunan liseler anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden öğrenciler okul değiştirmek zorunda kalmadan üniversiteye kadar tek bir kurumda eğitim alabilmektedir. Sizler de çocuğunuzun nitelikli bir lise de eğitim almasını istiyorsanız hemen kriterlerinize uygun okulları keşfedebilirsiniz.


Veli yorumları, okul arayışında olan ailelere yol gösteren ve onlara rehberlik edebilen bir niteliğe sahiptir. Özellikle liseler hakkında yapılan yorumlar kurumların eğitime bakış açıları ve hedefleri hakkında tarafsız bilgiler vermektedir. Profillerinden Gölcük'teki özel liseler hakkında yapılmış olan veli yorumlarını okuyabilir, kurumların artı ve eksi yönlerine dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gölcük Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Gölcük Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 414.05 450.95 3.92 1.08
Gölcük Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 372.93 404.09 9.81 5.08
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum