fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Karamürsel Liseleri

Karamürsel'deki liseler hakkında ayrıntılı tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşın, lise taban puanlarını öğrenerek tercih listenizi kolayca oluşturun.
2 okul bulundu.
Özel Karamürsel Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Karamürsel / 4 temmuz Mah.
Özel Karamürsel Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Karamürsel Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karamürsel Birey Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Karamürsel / Kayacık Mah.
Özel Karamürsel Birey Koleji Anadolu Lisesi

Özel Karamürsel Birey Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Karamürsel Liseleri

Karamürsel liseleri MEB'in belirlemiş olduğu müfredata bağlı kalarak eğitim vermekte, bazı özel liseler buna ek olarak hafta sonu etüt programları düzenleyerek öğrencilerinin eksiklerini gidermelerine olanak sağlamaktadır. İlçede uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden devlet liseleri adrese dayalı sistem üzerinden öğrenci kabul etmektedir. Karamürsel özel liseleri ise Kocaeli'nin her ilçesinden öğrencilere hizmet vermektedir. Sizler de evinize en yakın okulların detaylı tüm bilgilerine ulaşmak isterseniz, lise profil sayfalarına göz atabilirsiniz. Kriterlerinize uygun olan kurumları karşılaştırabilir, çocuğunuz için en iyi liseyi kolayca bulabilirsiniz.


Karamürsel'deki liseler, öğrencilere sundukları fiziksel imkanlarla fark yaratmaktadırlar. Başarının yalnızca akademik eğitimle değil, öğrencilerin sosyal ve bedensel yönlerinin güçlenmesiyle geleceğine inanan liseler, birçok kulüp çalışması ve etkinliklerle eğitime farklı bir bakış açısı getirmektedir. Hayallerindeki üniversiteye ulaşabilmeleri için lise eğitiminin ne derece önemli olduğunu bilen öğrenciler ve aileler bu süreçte kurumların üniversiteye yerleştirme oranlarına da dikkat etmektedir. Profil sayfalarından hangi lisenin hangi üniversiteye öğrenci yerleştirdiğini öğrenebilir, başarılı kurumlardan randevu alarak ayrıntılı kayıt görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.


Karamürsel liseleri taban puanları ve yüzdelik dilimleri öğrencilerin tercih listelerini oluşturmadan önce araştırdığı bir diğer konudur. Puanlar her sene güncellenmekte ve öğrenciler kontenjanlar dahilinde liselere kabul edilmektedir. Sizler de almış olduğunuz puanlarla yerleşebileceğiniz liseleri hemen keşfedebilir, haritadaki konumlarına göz atarak evinize yakın kurumları bulabilirsiniz. Karamürsel Anadolu liselerinin; fotoğraflarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil çeşitliliğine, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, kulüp çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzun okul değiştirmek zorunda kalmadan tek bir kurumda anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim almasını istiyorsanız kolejlere göz atabilir, iki yabancı dil ile hizmet veren özel liselerle çocuğunuzun birer dünya vatandaşı olmasını sağlayabilirsiniz.


Veli yorumları okul seçimi yapacak olan ailelere yol gösteren bilgiler içerebilmektedir. Kurumların artı ve eksi yönlerini şeffaf bir şekilde ortaya çıkaran bu yorumlar sayesinden hangi lisenin çocuğunuza uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken lise profillerinde yer alan veli yorumlarını okumak.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum