fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi

Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma

Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi, dünyaya iz bırakacak, eğitimli ve becerikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, bu hedef doğrultusunda öğrencilere yönelik birçok aktivite düzenleyerek çok yönlülüklerini desteklemektedir. Basketbol, yüzme, futbol, voleybol, tenis ve jimnastik aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Sportif aktivitelere katılım sağlayan öğrencilerin, ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetmesi sağlanmakta ve bu doğrultuda ilerlemeleri teşvik edilmektedir. Gezi kulübü, halk oyunları, orff, tiyatro, piyano, modern dans, gitar, dans ve görsel sanatlar aktiviteleriyle ise öğrencilerin sanatsal yönleri beslenmektedir. Bu faaliyetlerle öğrencilerin farklı alanlarda kendilerini denemeleri ve yeteneklerini keşfederek kendilerini tanımaları amaçlanmaktadır.
Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi, üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerin başarılarını en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerinin aldığı eğitimin kalitesini yükseltmek adına eğitimci kadrosunu alanında uzman ve tecrübeli kişiler arasından özenle seçmektedir. Öğretmenler, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda kapsamlı ve donanımlı çalışmalar yürütülürken rehberlik servisi de çeşitli destek çalışmaları gerçekleştirmektedir. Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi'nin rehberlik servisi, öğrencilere hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında da destek vermektedir. Böylece öğrencilerin sınava hazırlık konusunda bilinçlenmesi sağlanmakta ve okuldan aldıkları fayda artırılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Yeniköy Merkez Mah. Kolej Cad. No:48, Başiskele/kocaeli
0 542 690 41** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum