fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Başiskele Liseleri

Başiskele liseleri taban puanları, okulların fiziki imkanları, eğitim olanakları hakkındaki detaylı bilgilere erişerek öğrencinizin en doğru eğitim kurumunda öğrenim görmesini destekleyin!
14 okul bulundu.
Özel Kokpit Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Kokpit Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kokpit Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nadide Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Altınkent Mah.
Özel Nadide Okulları Anadolu Lisesi

Özel Nadide Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel İSTEK Kocaeli Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel İSTEK Kocaeli Anadolu Lisesi

Özel İSTEK Kocaeli Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Yeniköy merkez Mah.
Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi

Özel Murat Yıldırım Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi

Özel Matrix Yazılım Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgili Kültür Fen Lisesi Özel Okul
Başiskele / Karşıyaka Mah.
Özel Bilgili Kültür Fen Lisesi

Özel Bilgili Kültür Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başiskele Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Körfez Mah.
Özel Başiskele Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Başiskele Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Murat Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Yeniköy merkez Mah.
Özel Murat Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Murat Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgili Kültür Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Karşıyaka Mah.
Özel Bilgili Kültür Anadolu Lisesi

Özel Bilgili Kültür Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Ted Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Ted Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kocaeli Ted Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Kocaeli Fen Lisesi Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel İSTEK Kocaeli Fen Lisesi

Özel İSTEK Kocaeli Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kokpit Koleji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Kokpit Koleji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Kokpit Koleji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Başiskele Liseleri

Başiskele Liseleri, öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu eğitim alanları doğrultusunda ilerlemelerini destekleyerek başarılı ve mutlu bireyler olarak hayata hazırlanmalarında aktif rol oynamaktadır. Birçok türden lisenin bulunduğu bölgede kurumlar öğrencilerin hedefleri doğrultusunda sağlıklı adımlarla ilerlemelerini destekleyerek çok yönlü bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Başiskele'deki liseler birçok devlet ve özel kurumundan oluşmaktadır. Kocaeli'nin sakin ilçelerinden birisi olan Başiskele'de, öğrencinize en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun!


Kocaeli Başiskele'deki özel liseler öğrencilerin her açıdan zekalarını arttırmaya ve onları potansiyellerinin en üst seviyelerine çıkarmayı hedefleyerek alanlarında donanımlı eğitmenler eşliğinde kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Bölgede fen liseleri, anadolu liseleri ve meslek liseleri hizmet sağlamaktadır. Başiskele kolejleri, öğrencilerin anaokulundan itibaren aynı kurum bünyesinde eğitim görmesini destekleyerek ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Küçük yaştan itibaren aynı kurum bünyesinde bulunan öğrenci uyum sorunu yaşamadan eğitim hayatını sürdürmektedir. Özel Başiskele Liseleri, sarmal bir yapıda öğrenim programlarını oluşturmaktadır. Böylelikle bir önceki dönem temeli atılan eğitim bir sonraki dönemde pekiştirilmekte ve bilginin kalıcılığı sağlanmaktadır. Öğrencilerinin hayata hazırlanmasında aktif rol oynayan liseler, aynı zamanda çağın gerekliliklerini öğrencilerine en doğru biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Öğrencilerinin 21. Yüzyıl gereksinimlerini kazanması adına eğitim faaliyetlerini sürekli olarak güncel tutmakta ve alanlarında uzman öğretmenler eşliğinde kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Başiskele Özel Lise fiyatları okulların öğrencilere sundukları eğitim farklılıkları doğrultusunda değişkenlikler göstermektedir.


Kocaeli Başiskele'de yer alan başarılı devlet liseleri, bünyesindeki öğrencilerin ufkunu genişletecek, gelişimlerine doğrudan katkı sağlayacak bir öğrenim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasını sağlamak amacı ile Milli Eğitim Müfredatını tüm ayrıntıları ile öğrencilere aktarmaktadır. Bölgede yer alan özel ve devlet liseleri arasından öğrencinize en uygun kurumu bulmak adına Okul.com.tr'nin oluşturduğu listeleme sayfalarını inceleyin! Başiskele liseleri listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlarla anında iletişime geçebilir, randevu oluşturarak görüşme sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden öğrencinize en uygun okul ile iletişime geçin!

Başiskele Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 391.24 413.11 6.84 4.03
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum