fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

MY Okulları

MY Okulları'nın; eğitim ücretlerine, veli yorumlarına, yabancı dil olanaklarına göz atın. MY Okulları ile iletişime geçerek tüm sorularınızı hemen cevaplandırın.

MY Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

MY Okulları Anaokullar

MY Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

MY Okulları İlkokullar

MY Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

MY Okulları Ortaokullar

MY Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

MY Okulları Liseler

MY Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

MY Okulları Hakkında

  • MY Okulları'ndan Eğitime Bakış
  • MY Okulları

MY OKULLARI'NDA EĞİTİM

İnsan merkezli yaklaşımlarla eğitim hizmeti sağlayan Murat Yıldırım Eğitim Kurumları, insanın huzuru için gerekenlerin; sanat, ekonomi, sair ve bilim alanlarındaki faaliyetler olduğunu savunmaktadır. MY Okulları, öğrencilerin hayatı boyunca 3 boyutta yaşamasını istemektedir. Bunlar aile, iş ve sosyal hayat çerçevesi içerisindedir.


MY Okulları Anaokulları ve İlkokulları

Okul öncesi dönemde öğrencilerin soyut düşünme yetisi tam anlamıyla gelişmişlik göstermemektedir. Bu sebeple MY Okulları anaokulu dönemindeki öğrencilere yapılan tüm etkinlik ve aktiviteleri somut biçimde; yaparak-yaşayarak öğrenmesini sağlamaktadır. Anaokulu döneminde öğrencilerin; öğretmenleri ve arkadaşları ile kurduğu iletişimin onların kendilerini ifade etme, dinleme, el becerileri ve bilişsel becerilerini geliştirmeleri üzerine kurulmaktadır. Yaş gruplarına uygun olarak eğitim alan öğrencilerin öğrenmekten korkmadığı ve eğitim hayatına mutlu olarak başladığı MY Koleji'nde tespit edilmektedir.


Özel My Okulları'nda üst düzey ve alanında uzman, kamuoyunca iyi bilinen, tecrübeli ve fedakar eğitmenler görev almaktadır. Özel kurumun sağladığı bu eğitim imkanı sayesinde öğrenciler eksiksiz olarak ve doğru biçimde bilinçlendirilmektedir. Öğretmenler, öğrenciler için rol model olmaktadır. My Okulları'nda;

  • Hedef oluşturabilen ve hedeflerine emin adımlarla ilerlemeleri için öğrencilere motivasyon sağlamaktadır.
  • Öğrencilerin bireysel farklılıkları göz önünde bulundurularak kültürel, sosyal ve akademik gelişimleri için destek sağlanmaktadır.
  • Öğrenci eksiklikleri tespit edilmekte ve çözümü sağlanarak gelişimleri desteklenmektedir.
  • Öğrencilere faydalı rehberlik hizmeti sağlanmak amacı ile okul-aile işbirliği ön planda tutulmaktadır.

MY Okulları Ortaokulları ve Liseleri

Murat Yıldırım Eğitim Kurumları, yenilikçi eğitim anlayışı ile her zaman klasik eğitim anlayışından uzak bir yapıda eğitim vermektedir. Öğrencilerin, hayal dünyalarını, ümitlerini ve keşfetme yetilerini geliştirmekte olan kurum yaşamayı ve öğrenmeyi keyifli hale getirerek öğrencilerin okul ve hayat konusundaki ufkunu genişletmektedir.


MY Okulları ortaokullarında öğrenciler lise giriş sınavına yönelik çalışmalarla hazırlanmaktadır. Ortaokul öğrencileri için oluşturulan eğitim programları onların eksiksiz biçimde bilinçlenmesini sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Aynı zamanda MY Okulları Lise dönemindeki öğrencileri de üniversite sınavına hazırlamak amacı ile planladığı fazladan dersleri alanında uzman öğretmenlerle sunmaktadır. Murat Yıldırım Eğitim Kurumları'nın bu yaklaşımı sayesinde öğrenciler etüt merkezi veyahut çeşitli kurslara gerek duymadan etkin bir biçimde sınavlarına hazırlanmaktadır. Okul bünyesinde hafta sonu kursları ve hafta içi dersleri ile merkezi sınavlara hazırlanmaktadır. Okulun eğitimdeki amacı;

  • Eğitimli ve becerikli bir nesil yetiştirerek, özgün duruşu ile dünyada iz bırakmak
  • Güvenilir bir aile ortamı oluşturarak öğrencilerin kendilerini rahat ifade edebilmesini sağlamak ve yeteneklerini ön plana çıkarmak
  • Koçluk sistemi, fazladan ders saatleri ve birebir yapılan etütler sayesinde öğrencilerin ek bir takviye almadan sınavlara hazırlanarak, hedeflerine emin adımlarla gidebilen, başarılı bireyler olmalarını sağlamak
  • Öğrencileri sınav stresinden uzaklaştırmak amacıyla yapılan sosyal faaliyet ve sportif faaliyetler onların hem akademik yönden gelişmelerini hem de kişisel gelişimlerini çok yönlü olarak başarmaktır.

Murat Yıldırım Eğitim Kurumları'nda Yabancı Dil

MY Okullarına özgün dil öğretme programı olan MY Lingo, sıradan eğitim modellerinden uzak bir yaklaşımdır. Bu program sayesinde dil eğitimi bir ders olmaktan çıkmaktadır. Öğrenciler bu eğitim modeli sayesinde dünyayı tanımakta ve bu ders keşif ve vizyon dersine dönüşmektedir. Çağın gerekliliklerinden olan yabancı dil eğitimi MY Okullarında çift dil olarak sunulmakta ve zorunlu bir yapıda bulunmaktadır. Öğrencilere İngilizce ve Almanca eğitimleri vererek onları dil bilgisi konusunda etkin olarak bilinçlendirmeyi hedeflemektedir. Anaokulundan lise dönemine kadar etkin olarak yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Anaokulu döneminde şarkılar, oyunlar, videolar, öykü anlatımları ve oyunlarla temeli atılan yabancı dil eğitimi ilkokul dönemine yakın yürütülen COBE yani Content Based English- İçerik temelli İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu sayede İngilizce eğitimi bir ders olma haricinde doğal bir biçimde kendileri öğrenebilmektedir. My Okulları yabancı dil eğitiminin temelinde öğrencilere kazandırmayı hedefledikleri 4 beceriden bahsetmektedir. Bunlar; okuma, yazma, konuşma , dinleme becerileri şeklindedir.


MY Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

MY Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

MY Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum