fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Seyhan Bil Koleji Ortaokulu

Özel Seyhan Bil Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Seyhan Bil Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Seyhan Bil Koleji Ortaokulu, Adana'nın Seyhan ilçesinde eğitim hayatını sürdürmektedir. Bil Koleji'nde öğrencilere sunulan eğitim programı her sınıf kademesinde farklılık göstermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı'nın ön gördüğü değerlere bağlı kalarak ortaokul seviyesinde etkili öğrenim modelleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerini yakından takip ederek etkili bir eğitim süreci oluşturmaktadır. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımlarıyla birlikte kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Ortaokul seviyesi akademik dönemin başlangıcı niteliğindedir. Bunun bilincinde olan Bil Koleji Ortaokulu, aktif eğitim modelleri oluşturmaktadır. Öğrencilerinin akademik gelişimlerini desteklemek adına eğitim alanındaki yenilikleri sıkça takip etmektedir. Yenilikçi eğitim anlayışından hareketle oluşturduğu modern eğitim binasında öğrencilerinin en doğru eğitimi almasını hedeflemektedir. Alanlarında donanımlı ve güçlü eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim çalışmalarıyla birlikte tam zamanlı öğrenme ortamı sunmaktadır. Öğrencilerin gelişimlerini birebir takip ederek gelişim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin önüne geçilmektedir.
Özel Seyhan Bil Koleji Ortaokulu her öğrencinin bireysel farklılıklarını gözeterek onlara en uygun eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Kişilerin bilgiyi anlamlandırması ve kalıcı öğrenme durumları farklılık gösterebilmektedir. Öğrencilerinin bireysel yapılarını dikkate alarak kalıcı bir öğrenim sunmak amacıyla çeşitli çalışmalar düzenlenmektedir. Özel okul, sınıflardaki öğrenci sayılarını minimum seviyelerde tutarak onlarla birebir ilgilenme imkanı oluşturmaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programlarıyla aktif bir eğitim süreci başlatmaktadır. Bu süreç içerisinde öğrencilerin gelişimleri ilgili eğitmenlerce takip edilmektedir. Eğitim sürecinin verimli geçebilmesi adına teoride sunulan bilgilerin pratiğe dökülmesi sağlanmaktadır. Okul içerisinde yer alan laboratuvar ve atölyelerle birlikte öğrencilerin uygulama yapma imkanı oluşturulmaktadır. Öğrenciler bu alanlarda uygulamalar ve pratikler yaparak edindikleri bilgileri pekiştirmektedir. Kalıcı öğrenmenin sağlanabilmesi için öğrencilere çeşitli proje ödevleri verilmektedir. Aynı zamanda Seyhan Bil Koleji Ortaokulu, lise seviyesine geçecek öğrencilerin sınav başarısına yönelik eğitim faaliyetleri de düzenlemektedir. Kurs ve etütlerle desteklenen sınav grubu öğrencileri başarıya bir adım daha yaklaşmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Seyhan Bil Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yeşiloba Mahallesi, 46006. Sokak, No: 13, Seyhan / Adana
0 322 503 06** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum