fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gürsu Ortaokulları

Gürsu ortaokulları tanıtım yazılarına, veli yorumlarına ve adres bilgilerine hemen ulaşın, size en uygun okulun hemen bulun! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Gürsu özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
2 okul bulundu.
Özel Asiye Coşkun Ortaokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Asiye Coşkun Ortaokulu

Özel Asiye Coşkun Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:45
Özel Ekol Tabiat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gürsu / Zafer Mah.
Özel Ekol Tabiat Koleji Ortaokulu

Özel Ekol Tabiat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gürsu Ortaokulları

Bursa ilçeleri arasında en küçük ilçelerden biri olan Gürsu'da ortaokullar öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda geniş alanlarda kurulmuş şekilde hizmet vermektedir. Yüksek öğrenci kapasitelerinin bulunduğu okullarda öğrencilere verilen eğitimlerin daha etkili ve verimli olması adına sınıf mevcutları olabildiğince az tutulmaktadır. Geniş bahçeli eğitim kurumlarına ev sahipliği eden Gürsu bölgesindeki özel ve devlet ortaokulları öğrencilere serbest zaman etkinlikleri için de alanlar ayırabilmektedir. Her okulun akademik sistemi birbirinden farklı olsada tüm eğitimler temelde MEB odaklı ilerlemektedir. Gürsu'daki özel ortaokullar modern eğitim yöntemlerini MEB müfredatıyla harmanlayarak ilerlemekte, bu okullarda çeşitli eğitim materyalleriyle eğlenirken öğrenme yapısı sürdürülmektedir.


Ortaokul eğitimlerinde öğrencilerin dersleri daha iyi anlayabilmesi adına önce öğrencinin öğrenme şekli belirlenmeli, bu doğrultuda akademik sistem güncellenmelidir. Öğrencileri lise dönemine iyi hazırlamak onlara akademik hayatlarının devamında büyük kolaylık sağlamaktadır. Gürsu ortaokullarında verilen eğitimler genel olarak öğrenci merkezli ilerlemektedir. Gürsu kolejleri bölgede uzun yıllardır hizmete devam etmekte, anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiğinden uyum sorununu ortadan kaldırmaktadır. Uzman branş öğretmenlerinin de bulunduğu bu kurumlar fiziki imkanları açısından devlet okullarına göre daha gelişmiş yapıdadır. Havuzu bulunan özel Gürsu ortaokullarının yer aldığı bölgede öğrencilere yüzme ve diğer birçok spor dalında gelişim gösterebilecekleri fırsatlar sunulmaktadır.


Gürsu ortaokullarının fiziksel imkanlarını gösteren fotoğraflarına, harita konumlarına, ücret detaylarına, aktivite ve hizmetlerine, yabancı dil imkanlarına sizin için hazırladığımız ve güncel tuttuğumuz profillerden ulaşabilirsiniz. Uygun okulları sıralamak için Gürsu ortaokulları listesini filtreleme seçeneklerine göre düzenleyebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulların özel veya devlet okulu statüsünü belirleyebilirsiniz. Ayrıca fiziksel imkanlar dahilinde okulların havuz, spor alanları, futbol sahası, basketbol sahası gibi detay bilgilerini girerek size en uygun okulları görüntüleyebilirsiniz. Gürsu ortaokul fiyatlarına da okul profillerinden ulaşabilir, bütçe aralığınıza uyan okulları sıralamak için bir fiyat aralığı belirtebilirsiniz. Tüm bu detaylar için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum