fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Karacabey Ortaokulları

Karacabey bölgesinde ortaokullarının tamamının detaylı tüm bilgilerine ulaşarak sizin için en uygun okulu hemen bulun! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Karacabey özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
2 okul bulundu.
Özel Karacabey Tan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Karacabey / Tabaklar Mah.
Özel Karacabey Tan Okulları Ortaokulu

Özel Karacabey Tan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 19:00
Özel Karacabey Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Karacabey / Şahinköy Mah.
Özel Karacabey Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Karacabey Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Karacabey Ortaokulları

Karacabey ortaokulları verdiği eğitimlerle öğrencilerini lise seviyesine ve hayata hazırlayan kurumlardır. Bölgede bulunan ortaokullar öğrencilerine verdiği eğitimlere 21. yüzyıl gerekliliklerini dahil etmekte bu sayede bölge genelinde eğitim seviyesi yüksek tutulmaktadır. Öğrencilerin ortaokul döneminde aldıkları eğitim, gerek öğrendikleri yabancı diller gerekse kazandıkları bireysel yetkinliklerle, onlara hem akademik hem sosyal hayatlarında kolaylık sağlamaktadır.


Bursa Karacabey ortaokulları genelinde fiziki imkanlar bakımından zengin donanımlı okullar bulunmaktadır. Bölgede en çok tercih edilen okullar devlet ortaokulları olsada birçok veli öğrencisini 8. sınıfa özel Karacabey ortaokullarına kayıt ettirmektedir. Özel okulların liseye hazırlık çalışmalarını oldukça etkili şekilde uzman öğretmenlerle gerçekleştirmesi ve bünyelerinde bulundurdukları eğitim atölyeleriyle hafızada kalıcı bilgiler aktarması velilerin tercih etme sebeplerinden biridir. Ayrıca bölge içerisinde hizmet veren özel kurumlar genellikle kolej bünyesinde, uzun yıllardır aynı konumda hizmet vermektedir. Böylelikle velilerde güven duygusu oluşmaktadır. Servis imkanı devlet okullarının genelinde anlaşmalı kurumlarla gerçekleştirilirken bölgede kendi araçlarıyla hizmet veren özel ortaokullarda bulunmaktadır. Servis imkanı özellikle kış aylarında yararlı olan hizmetlerden biridir. Bölgenin geniş yapısı sebebiyle öğrenci ulaşımında servis kullanmak birçok velinin tercihi haline gelmiştir.


Bursa Karacabey'deki kolejlerin tümünü eklediğimiz listeden kendinize uygun okulları belirlemek için filtreleme seçeneklerine göz atabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri arasından okulların fiziki imkanlarını detaylandırabilir, kütüphane, yemekhane, oyun ve spor alanlarından bir okulun havuzu olup olmamasına kadar önem verdiğiniz seçenekleri belirtebilirsiniz. Fiziksel imkanlarının yanı sıra okulların aktivite ve etkinliklerini, yabancı dil imkanlarını seçip, devlet bünyesindeki okullardan veya özel okul olarak hizmet veren kurumlardan isteklerinize göre bir liste oluşturabilirsiniz. Karacabey ortaokul fiyatlarını profillerden öğrenebilir, velilerin olumlu veya olumsuz yorumlarını inceleyip fikir edinebilirsiniz.


Karacabey ortaokulları listesinden kendinize uygun özel okulu veya koleji belirlemekte zorlandıysanız hemen Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum