fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Yenişehir Ortaokulları

Yenişehir ortaokulları içerisinde çocuğunuz için en iyi okulu bulmak için profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Yenişehir özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
1 okul bulundu.
Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenişehir / Kurtuluş Mah.
Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu

Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00

Yenişehir Ortaokulları

Yenişehir ortaokulları, öğrencilerine bu dönemde çeşitli yaklaşımlar düzenleyerek gelişimlerini çok yönlü olarak sağlamaktadır. Nitelikli bir eğitim sunmak amacı ile akademik olarak güçlü bir yapıda bulunmaktadır. Aynı zamanda bölgedeki kolejler fiziki imkanlarını öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturmaktadır. Gelişen dünya düzeninin getirdiği bilgi ve birikimle hazırlanan eğitim ortamlarında öğrencilerin her açıdan gelişimini destekleyecek eğitim materyalleri bulunmaktadır. Bir geçiş dönemi olan ortaokulu döneminde öğrencilere 6. ve 7. sınıflarda temel bilgiler aktarılmaktadır. Bir sonraki sınıf dönemi olan 8. sınıfta ise öğrencilere geleceğe yönelik çalışmalar sunulmaktadır. Merkezi ve uluslararası sınavlarda başarının sağlanabilmesi adına sınavlara yönelik çalışmalar 8. sınıfta daha ağırlıklı ilerletilmektedir. Uygulanan eğitim programlarında öğrencilerin bireysel farklılıkları her zaman göz önünde bulundurulmaktadır. Her öğrencinin potansiyelinin zirvesine çıkması adına çeşitli yaklaşımlar düzenlenmektedir.


Yenişehir özel ortaokulları fiyatları, okul görselleri, fiziki imkanları, eğitim yapısı gibi birçok detaya Okul.com.tr'nin hazırladığı Yenişehir ortaokulları listesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bölgedeki tüm kurumları tek bir liste üzerinde toplayarak velilerin vakit kaybetmeden tüm kurumlar hakkında bilgi sahibi olmasına adına çalışmalarını devam ettiren Okul.com.tr, bu inceleme için de vakit bulamayan velilere Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı hizmeti de sunmaktadır. Eğitim danışmanlarından aradığınız kriterlere uygun kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum