fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Devrim Kosova Ortaokulu

Özel Devrim Kosova Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Devrim Kosova Ortaokulu Hakkında

Özel Devrim Kosova Ortaokulu, tecrübeli ve uzman akademik kadrosunu modern eğitim materyalleriyle birleştirdiği binasında, maksimum 20 kişi ile sınırlandırılmış sınıflarında lise sınavlarına hazırlık eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda futbol sahası, kapalı spor salonu, akıllı tahta, konferans salonu, mutfak atölyesi, sanat atölyesi, yemekhane, bahçe, hayvanat bahçesi, kütüphane, müzik odası, sera, bilgisayar laboratuvarı, kantin, laboratuvar, oyun alanı, spor alanı bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu bu çeşitli fiziksel imkanlar ile gerekli eğitimleri doğru ortamlarda modern materyallerle vererek kalıcılığı sağlamayı amaçlamaktadır. Devrim Kosova Ortaokulu'nda İngilizce drama, voleybol, satranç, akıl ve zeka oyunları, basketbol, drama, beden eğitimi, dans, bilişim kulübü, dekoratif sanatlar, değerler eğitimi, el sanatları, masa tenisi, satranç, gezi kulübü, yabancı dil kulübü, fotoğrafçılık, gitar, müzik kulübü, proje kulübü, sinema, tenis, futbol, görsel sanatlar, okçuluk ve robotik ve kodlama bulunmaktadır. Kurum sunduğu bu sanat, spor ve bilim kulüpleriyle öğrencilerini sadece akademik değil sosyal yönden de desteklemeyi amaçlamaktadır. Bunlara ek olarak organik beslenme, yaz okulu, güvenlik, rehberlik, haftasonu eğitim ve servis imkanı da bulunmaktadır.
Özel Devrim Kosova Ortaokulu, 21. yy becerilerinin geliştirilmesini sağlayan eğitim programları izlemektedir. Bu sayede öğrencilerin günümüz dünyasına ayak uydurabilen bireyler olarak yetişmesi hedeflenmektedir. Devrim Kosova Ortaokulu'nda İngilizce yabancı dil dersine ek olarak Almanca ve Fransızca eğitimleri de verilmektedir. Kurum bu dilleri ana dil seviyesinde öğrenebilmiş, dünya kültürleri hakkında bilgi sahibi, dünya vatandaşı özelliklerine sahip bireyler yetiştirmeyi planlamaktadır. Ortaokul İnegöl bölgesinde, 09.00 ile 17.00 saatleri arasında eğitim vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Devrim Kosova Ortaokulu İletişim Bilgileri

Cerrah Mah. 1039. Sk. No:16 İnegöl/bursa
0 224 712 12** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum