fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

İzmit Ortaokulları

İzmit'teki ortaokulların listesine ulaşarak aradığınız kriterlere uygun kurumları keşfedebilir; fiyatlarını, adreslerini, fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.
10 okul bulundu.
Özel İzmit Beşsekiz Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Yenişehir Mah.
Özel İzmit Beşsekiz Ortaokulu

Özel İzmit Beşsekiz Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Tepeköy Mah.
Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Seymen Koleji Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel İzmit Seymen Koleji Ortaokulu

Özel İzmit Seymen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Güneş Okulları Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Yeşilova Mah.
Özel Kocaeli Güneş Okulları Ortaokulu

Özel Kocaeli Güneş Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atafen Koleji Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Tüysüzler Mah.
Özel Atafen Koleji Ortaokulu

Özel Atafen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yahya Kaptan Koleji Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Yahya Kaptan Koleji Ortaokulu

Özel Yahya Kaptan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Kocaeli İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Kocaeli İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Cebir Okulları Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Kuruçeşme fatih Mah.
Özel Kocaeli Cebir Okulları Ortaokulu

Özel Kocaeli Cebir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgi Küpü Koleji Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Gündoğdu Mah.
Özel Bilgi Küpü Koleji Ortaokulu

Özel Bilgi Küpü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmit Ortaokulları

İzmit ortaokulları sayısı itibariyle Kocaeli'nde yaşayan ailelerin aradığı kriterlere uygun okul bulmasını kolaylaştırmaktadır. Bölgede uzun yıllardır hizmet veren devlet kurumlarının yanında birçok köklü özel okul ve kolejde ilçede kampüs bulundurmakta ve geleceği parlak bireyler yetiştirmektedir. Okul arayış sürecinizi hemen sonuçlandırmak ve İzmit özel ortaokullarının detaylı tüm bilgilerine ulaşmak isterseniz profiller sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız listeler üzerinden devlet okullarının adreslerine, fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.


Liseye geçiş sınavları öğrencilerin alacakları eğitimin niteliğini etkileyeceğinden önem arz etmektedir. Bu nedenle aileler akademik yönü kuvvetli kurumları tercih etmekte ve çocuklarının iyi bir lise de okumasını istemektedir. İzmit ortaokulları da öğrencilerine akademik eğitimle birlikte kendilerini fiziksel ve sosyal anlamda da geliştirebilecekleri ortamlar sunmakta ve her bir öğrencisi ile tek tek ilgilenmektedir. Ailelerin ortaokul arayış sürecinde dikkat ettiği bir diğer hususta okulda bulunan rehberlik birimleridir. Özellikle 8. sınıf öğrencileri liseye geçiş sınavı kaygısı taşımakta ve olumsuz etkilenebilmektedir. Rehber öğretmenler de eğitimin her aşamasında öğrencilerin yanında olarak onları motive etmekte ve karşılaşılan problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi adına çaba sarf etmektedirler. Sizler de çocuğunuz için en doğru okulu bulmak istiyorsanız kurumlarla hemen iletişime geçebilir, kayıt görüşmesi gerçekleştirmek adına randevu talep edebilirsiniz.


İzmit'teki ortaokulların; bahçe, bina ve sınıf fotoğraflarına, eğitim modellerine, tanıtım yazılarına, yabancı dil olanaklarına, fiziksel imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine dair fikir sahibi olmak için profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Kolejler anaokulundan lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim verdiklerinden birçok aile bu okulları tercih etmektedir. Bu kurumların bir diğer avantajı ise öğrencilere sundukları fiziksel imkanların çeşitliliğidir. Öğrencilerin hem bedensel hem de sosyal gelişimlerini destekleyen özel ortaokullar, liseye tamamen hazır olan öğrenciler yetiştirmektedir. Okul arayış sürecinde olan ailelerin birçoğu veli yorumlarına dikkat etmekte ve okulları yakından tanımak adına bu yorumları incelemektedir. İzmit ortaokulları hakkında yapılmış olan veli yorumlarına göz atmak ve kurumların artı ile eksi yönlerini öğrenmek adına profil sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sizler de daha önce tecrübe ettiğiniz kurumlarla ilgili yorumlarınızı yapabilir, diğer ailelere rehberlik edebilirsiniz.


İzmit özel ortaokul fiyatları, kurum sayısının fazla olması sebebiyle geniş bir aralıkta yer almaktadır. Bütçenize uygun kurumları listelemek ve eğitim ile yemek ücretlerini öğrenmek için yapmanız gereken tek şey okul profillerine göz atmak. Ayrıca birçok özel okul ve kolej bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrenciler ödüllendirmektedir. Bu sınavlara okul.com.tr üzerinden kolayca başvuru yapabilir, çeşitli oranlarda indirimler elde ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum