fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Darıca Seymen Koleji Ortaokulu

Özel Darıca Seymen Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Darıca Seymen Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Darıca Seymen Koleji Ortaokulu, öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği sosyal aktivitelerin çeşitliliğiyle bölgede ön plana çıkmaktadır. Kurum, öğrencilerinin sosyal gelişimlerini çok yönlü olarak desteklemek adına birçok faaliyet yürütmektedir. Masa tenisi, atletizm, voleybol, futbol, jimnastik ve tenis aktiviteleri öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin fiziksel gelişimleri açısından önemli ölçüde fayda sağlamaktadır. Okulda sportif faaliyetlerin yanı sıra dekoratif sanatlar, sinema, tiyatro ve modern dans gibi sanatsal aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilere kültür birikimlerini artırma ve ilgi alanlarını keşfetme fırsatı vermektedir. Özel Darıca Seymen Koleji Ortaokulu, sanatsal ve sportif aktivitelerin dışında akıl ve zeka oyunları ve satranç faaliyetleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin öğrenme süreçlerini hızlanmakta ve başarı katsayılarını artırmaktadır
Kurum, liseye geçiş sınavlarına hazırlanan öğrencilerine destek verecek çalışmalar yürütmektedir. Okul, eğitimci kadrosunu alanında uzman ve tecrübeli kişilerden özenle seçmekte ve eğitim kalitesini artırmaktadır. Özel Darıca Seymen Koleji Ortaokulu, böylece öğrencilerinin sınava tam donanımlı hazırlanmalarını sağlamaktadır. Kurumun rehberlik servisi de öğrencilerin yanında olmakta ve yol gösterici faaliyetler gerçekleştirmektedir. Servis, öğrencilere kariyer planlaması yapma ve çalışma planı hazırlama gibi konularda destek olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Darıca Seymen Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Pirireis Mah. Bağdat Cad. Berke Sok. No:40, Darica / Kocaeli
0 262 745 55** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum