fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu, öğrencilerini oldukça yetkin bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Kurumda, öğrencilerin sportif faaliyetler gerçekleştirmesini sağlayan futbol sahası, kapalı spor salonu ve havuz bulunmaktadır. Böylece öğrencilerin basketbol, yüzme, masa tenisi, atletizm, voleybol ve jimnastik aktivitelere katılım sağlamasına imkan verilmektedir. Sporla iç içe olan öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin maksimum seviyeye çıkması ve okuldan aldıkları faydanın artması sağlanmaktadır. Okulda bulunan sanat atölyesi ve müzik odası ise öğrencilerin kültürel birikimlerini artıracak aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu bu alanlarda tiyatro, sinema, müzik kulübü ve görsel sanatlar aktiviteler gerçekleştirerek öğrencilerinin entelektüel birikimlerine katkıda bulunmaktadır. Okulun fen laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı ve 3D odası ise öğretmenlerin, dersleri interaktif ve uygulamalı olarak işlemesini sağlamaktadır. Sınıflardaki akıllı tahtalar ise öğrencilerin derslere olan ilgisini artırdığından, okuldan aldıkları faydayı en üst seviyeye çıkarmaktadır.
Okul, öğrencilerine verdiği yoğun ve kapsamlı yabancı dil eğitimiyle bölgede ön plana çıkmaktadır. Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu, öğrencilerinin birden fazla dili etkin konuşmalarını amaçladığından İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan faaliyetler de bu eğitimi zenginleştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kocaeli Bilnet Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Tepeköy Mahallesi, İnebolu Sokak, No:2, İzmit / Kocaeli
0 262 311 07** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum