fb

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018

Görüntülenme Sayısı: 2307

Yüzlerce özel okulun yeni öğrencilerine burs olanağı sağladığı bursluluk sınavlarını sizler için bir araya getirdik. Veliler beklediği bursluluk sınav tarihleri ne zaman gerçekleşecek. Özel okulların sınav tarih ve yer bilgileri aşağıdaki gibidir;

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-1

Aka Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Aka Okulları Bursluluk Sınavı 4, 5, 6, ve 7. Sınıflar için son sınavını 18 Şubat 2017 Cumartesi günü gerçekleştirmiştir. Bu sene de Şubat ayında gerçekleşmesi beklenen sınav hakkında detaylar açıklandığına tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Aka Okulları hakkında detaylı bilgi için Aka Koleji sayfasını inceleyin!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-2

Vega Okulları Giriş Sınavı Tarihi

Vega okullarına giriş sınavları geçen yıl 18 Şubat 2017 Cumartesi ve 4 Mart 2017 Cumartesi tarihlerinde gerçekleşti. Bu sene de Şubat ver Mart ayında gerçekleşmesi beklenen sınav hakkında detaylar okul tarafında oluşturulduktan sonra sizlerle paylaşılacaktır.

Vega Okulları hakkında detaylı bilgileri ulaşabilirsiniz

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-3

İtü Geliştirme Vakfı Sınav Tarihi

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Kampüsü geçen sene İlkokul, Ortaokul ve Lise olarak 18-19 Şubat 2017 tarihlerinde Kayıt Kabul Sınavı'nı gerçekleştirmişti. Bu sene de Şubat ayı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. Sınav detayları ilan edildiğinde sitemizde belirtilecektir.

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir hakkında detaylı bilgilere listemizden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-4

Rota Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

İzmir'de bulunan Rota Koleji'nin geçen sene Rota Koleji Bursluluk Sınavı sadece 4. Sınıflar için gerçekleştirilmiş olup 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde dört oturum şeklinde yapılmıştı. Bu sene Şubat ayı son haftası veya Mart ayı başında gerçekleşmesi beklenen bursluluk sınavı detaylarını okul tarafından açıklandıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

Irmak Koleji Ortaokul Tanıtım Günü ve Düzey Belirleme Sınavı Tarihi

Irmak Koleji Ortaokul Tanıtım Günü ve Düzey Belirleme Sınavı geçen sene 25 Şubat tarihinde gerçekleşmiştir. Bu sene gerçekleşecek sınavın yine Şubat ayı içerisinde ya da Mart ayı başında gerçekleşmesi bekleniyor. Irmak Koleji sınav tarihini açıklar açıklamaz detayları sitemizde bulabilirsiniz.

  • Irmak Koleji hakkında detaylara ulaşmak için Irmak Koleji sayfasına ulaşmayı unutmayın.
Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-5

Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıflar için gerçekleşmiş olup 18-19 Şubat tarihlerinde sınav gerçekleştirilmiştir. Bu sene de Şubat ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen sınav detayları okullar tarafından açıklandıktan sonra sitemizde yer alacaktır.

  • Okullar hakkında detaylara ulaşmak için Mektebim Okulları profillerini incelemeyi unutmayın.
Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-6

İhlas’a Geçiş Sınavı Tarihi

İhlas Koleji'nde geçen sene 25 Şubat 2017 tarihlerinde 4, 5, 6, 7. sınıflar, Anadolu ve Fen Lisesi için 9, 10, 11. sınıf öğrencilerinin başvurabildiği sınav gerçekleşti. İhlas Koleji yeni sınav tarihini açıkladığı zaman sitemiz üzerinde detaylara hemen ulaşabilirsiniz.

İhlas Koleji hakkında detaylı bilgi için İhlas Koleji profilini inceleyin!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-7

Bahçeşehir Koleji Sınav Tarihi

Bahçeşir Koleji Giriş Sınavı geçen sene 2 günde tamamlandı. 4, 5, 6, ve 7. sınıflar için 25 Şubat 2017, 9, 10 ve 11. sınıflar için 18 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleşmiştir. Bu sene için tekrar Şubat ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen sınavların tarihleri açıkladığında sitemiz üzerinden detaylara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji Okulları hakkında detaylı bilgilere Bahçeşehir Koleji profilinden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-8

Armada Okulları Sınav Tarihi

Armada Okulları geçen sene gerçekleştirdiği sınavın tarihini 25 Şubat olarak duyurmuştu. Bu sene içinde gerçekleşecek sınavın yeni Şubat ayı içerisinde gerçeklemesi beklenmekte. 4, 5, 6 ve 7. sınıfa giden öğrencilerin girebileceği sınavın resmi tarihi açıklandığında sınavların detaylarına ulaşabilirsiniz.

Armada Okulları hakkında detaylı bilgilere Armada Okulları listesinden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-9

Çevre Koleji Bursluluk Sınavı

“Çevre'ye Giriş Sınavı” geçen sene 18 Mart 2017 Cumartesi günü gerçekleşmişti. Bu sene de Mart ayında gerçekleşmesi beklenen sınav bilgileri açıklandığı zaman sitemiz üzerinden bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çevre Koleji Okulları hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki isimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-10

AREL Düzey Belirleme Sınavı

AREL Düzey Belirleme Sınavı, geçen 11 Mart 2017 tarihinde gerçekleşmiştir. Bu sene için de Mart ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen sınav hakkında tüm detaylara sitemiz üzerinden en kısa zamanda ulaşabileceksiniz!

  • AREL Koleji hakkında tüm detaylara AREL Koleji profilinden ulaşabilirsiniz!
Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-11

Erkan Ulu Giriş Sınavı Tarihi

Erkan Ulu Ortaokulu'na giriş sınavı geçen sene içerisinde 11 Mart 2017 Cumartesi tarihinde gerçekleşmiş olup 5, 6, 7 ve 8 sınıfa geçecek olan öğrenciler sınava başvurabilmişti. Bu sene yine Mart ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen sınav detayları en kısa zaman sitemizde olacaktır.

Erkan Ulu Ortaokulu hakkında detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-12

ASFEN Okulları Sınav Tarihi

ASFEN Okulları öğrenci kabul ve bursluluk sınavı geçen sene 11 Mart 2017 tarihinde gerçekleşti. Sınava 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıfta eğitim alan öğrenciler başvuru yapabilmişti. Yine mart ayında gerçekleşmesi beklenen sınav detaylar açıklandıktan sonra sitemizde olacaktır.

ASFEN Okulları hakkında detaylı bilgilere ASFEN Okulları profilinden hemen ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-13

Bil Okulları Bursluluk ve Kabul Sınavları

2017 yılında 18-19 Mart tarihlerinde gerçekleşen Bil Okulları bursluluk ve kabul sınavlarına 2. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilmekte olup 2018 yılında da Mart ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Özel Bakırköy Taş Koleji Sınav Tarihi

Özel Bakırköy Taş Koleji geçen sene bursluluk sınavlarını 18 Mart tarihinde gerçekleştirmiştir. 1. - 8. sınıf arası eğitime devam eden öğrencilerin başvuruları kabul edilmişti. Bu sene de Mart ayında gerçekleşmesi beklenen sınav eğer kontenjan olursa gerçekleşmektedir. Sınav hakkında detaylar okul tarafından açıklandıktan sonra sitemizde duyurulacaktır.

Özel Bakırköy Taş Koleji hakkında detaylı bilgilere listemizden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-14

MEV Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Başvuru tarihi Ocak ayının ikinci haftasından itibaren kayıtları başlayan MEV Koleji bursluluk sınavı 4. ve 8. sınıf öğrencileri için 2017 yılında 04 Mart günü gerçekleşti. Bu sene de Mart ayının ilk haftasonu gerçekleşmesi beklenen 2018 bursluluk sınavı bilgileri okul tarafından açıklandıktan sonra detaylar sitemizde olacaktır.

MEV Koleji hakkında detaylı bilgilere MEV Koleji profilinden hemen ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-15

Anabilim Giriş Sınavı Tarihi

Her Nisan ayının ilk Cumartesi günü 3.4.5.6.7.8 Lise 10.11.12 sınıfları için “Anabilim Giriş Sınavı” (AGS) yapılır.

Anabilim Koleji Okulları hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki isimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-16

Bilfen Koleji Giriş Sınavı

4, 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar için yapılan Bilfen Girişi Sınavı geçen sene 04 Mart 2017 Cumartesi günü gerçekleşmişti. 2018 yılı için Mart ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen sınavın detayları en kısa sürede sitemizde olacaktır.

Bilfen Okulları hakkında detaylara ulaşmak için Bilfen Okulları profilini incelemeyi unutmayın!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-17

Sevinç Koleji Sınav Tarihi

Sevinç'le Tanışma Sınavı 2017 yılı içerisinde 4-5 Mart 2017 tarihleri olarak belirlenmişti. 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfların sınava girebileceği belirtilmişti. Bu sene tekrar Mart ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen sınav hakkında detayları sizler için sitemizde en kısa sürede yayınlanacaktır.

Sevinç Koleji Okulları hakkında detaylı bilgilere Sevinç Koleji profilden ulaşabilirsiniz!

İstek Okulları Sınav Tarihi

İstek Okulları tanıtım günleri ve giriş sınavı geçen sene 5 Mart 2017 Pazar günü gerçekleşmişti. 5, 6, 7 ve 8. sınıfların sınava girebileceği belirtilmiştir. Bu sene de 5 Mart tarihinde gerçekleşmesi beklenen sınavın detaylarını en kısa sürede sitemize ekleyeceğiz. Bu sene de Mart ayının ilk haftasında gerçekleşmesi bekleniyor.

İstek Okulları hakkında detaylı bilgilere İstek Okulları profilinden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-18

Final Okulları Sınav Tarihi

Final Okulları Bursluluk Sınavları 2017 yılında 4-5 Mart tarihlerinde gerçekleşmişti. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okuyan öğrenciler başvurabilmişti. 2018 yılı içerisinde gerçekleşecek sınavın da Mart ayı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. Sınava dahil detaylar hakkında bilgiler en kısa sürede sizinle paylaşılacaktır.

Final Okulları hakkında detaylı bilgilere Final Okulları profilinden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-19

Acıbadem Koleji Giriş Sınavı Tarihi

Acıbadem Koleji için giriş sınavı geçen sene 4-5 Mart 2017 tarihinde gerçekleşmiştir. 2018 yılında gerçekleşecek sınavın yine Mart içerisi olması bekleniyor. Okul sınav detaylarına açıkladığı zaman sitemizde sizlerle paylaşacağız.

Acıbadem Koleji hakkında detaylı bilgilere Acıbadem Koleji profilinden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-20

Oğuzkaan Koleji Bursluluk ve Kabul Sınavı Tarihi

Oğuzkaan Koleji 5.sınıfa başlayacak öğrenciler için “Okula Kabul” ve “Bursluluk Sınavı” adı altında geçen sene 4 Mart 2017 tarihini belirlemişti. 2018 yılı içerisinde yine Mart ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenen sınavın kesin tarihini sizlerle başlayacağız.

Oğuzkaan Koleji hakkında detaylı bilgilere Oğuzkaan Koleji profilinden ulaşabilirsiniz!

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-21

Okan Koleji Giriş Sınavı

2017 yılında 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11. Sınıfa devam eden öğrenciler için yapılan sınavlar 4 Mart günü gerçekleşmişti. Bu sene de Mart ayında gerçekleşmesi beklenen sınavların detayları sizler için sitemizde duyurulacaktır.

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2018-22

Koç Okulları Bursluluk Sınavı

Koç Vakfı Okulları için 2017 yılında 04 Haziran tarihinde 3. ve 5. sınıfa geçecek öğrenciler için bursluluk sınavı gerçekleştirdi. Bu sene de Haziran ayında gerçekleşmesi beklenen sınav bilgileri belli olduğu zaman sitemizde detayları sizlere ulaştıracağız.

Bu makale Furkan Namlı tarafından 10 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
Sonraki Makaleye Göz Atın
Çocuklarınızı Markette Eğlendirmenin 7 Yolu Çocuklarınız sizle markete gelmek istemiyor ya da canı sıkkın işte onları markette eğlendirmenin yedi yolu!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Ümraniye İlkokulu İçinde bir çok fiziksel imkanın olduğu geniş bir kampüsü var biraz daha yeşillik alan olabilirmiş. Branş derslerinde baş...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Gökkuşağı Koleji İlkokulu Ortalama bir okul. Bahçelievlerde pek başarılı özel okul yok zaten. Diğer piyasa okullarına gitmemek için burayı tercih...
Hemen İncele
11129 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!