fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Beyfen Koleji

Beyfen Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Beyfen Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Beyfen Koleji İlkokullar

Beyfen Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Beyfen Koleji Ortaokullar

Beyfen Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Beyfen Koleji Liseler

Beyfen Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Beyfen Koleji Hakkında

  • Beyfen Koleji'nde Eğitime Bakış

Disiplin ve başarı odaklı bir ortamda öğrencilerin akademik, sanat ve spor faaliyetleriyle, dil becerileriyle hem sosyal hem akademik olarak kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Öğrencilere doğru bir kadroyla, doğru ilgi ve yönlendirme sağlayan bu doğru kurum, aldıkları eğitimle birlikte öğrencileri her anlamda artı yönlere doğru iterek başarılı birer birey olmaları konusunda katkı sağlar.

Temel hedefi, üstün başarı sağlayan çalışkan, kendine ve çevresine saygılı, sorumluluk sahibi, lider aynı zamanda takım çalışmasına yatkın, çok yönlü, kendine ve çevresine karşı hoşgörülü ve dengeli bireyler yetiştirmektir. Bu hedef doğrultusunda, yenilikçi, öğrenmeyi seven, özgüvenli ve üretici, çözüm odaklı, ilkeli ve ahlaklı öğrencilerin yetiştirildiği önde gelen okullardan biri olmayı hedeflemektedir.

25 yıllık tecrübesiyle öğrencilerine zengin bir müredat sunan Beyfen Koleji, hızla büyüyen ve gelişen teknolojiyi takip ederken geleneksel değerlerin de korunduğu bir eğitim entegrasyonunu hedeflediği bir eğitim planı sunmaktadır.

“Her şey senin için” sloganı ile öğrencileri en ön plana koyan Beyfen Koleji, ilkokuldan lise mezuniyetine kadar olan süreci sıkı bir şekilde takip etmektedir. Her öğrenci için ayrı bir dosya bulunduran bu kurum, lise mezuniyetine kadar öğrencilerin gelişimlerini kaydetmektedir.

Okulda sadece akademik bir başarıyı hedeflemeyen Beyfen Koleji, sosyal alanda da birçok faaliyet düzenlemektedir. “Her insan ayrı bir dünyadır” düşüncesine dayanarak her bireyin ilgisini çekebilecek birçok faaliyet düzenlemektedir. Bu faaliyetler sayesinde öğrenciler, özgüvenleri yükseki toplumda saygınlık sahibi ve sürekli gelişim göstermekte olan birer birey olmaktadır. Atatürk’ün İlkelerine bağlı, laik ve demokratik bir toplum düzenine uygun olaraki milli ve ahlaki değerlere sahip, kendi yeteneklerine ve gücüne inanan, üretici, sorgulayıcı ve yeniliklere öncülük eden bireyler yetiştirmeyi kendine misyon edinen Beyfen Koleji, aklın ve bilimin ışığında çevre duyarlılığı fazla olan ve sosyal sorumluluğu gelişmiş gençler yetiştirmeyi temel hedef olarak benimsemiştir.

Beyfen Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Beyfen Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Beyfen Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum