fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Beyfen Koleji

Beyfen Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Beyfen Koleji'nde Eğitime Bakış

Beyfen Okulları'nda Eğitim

Beyfen Koleji; disiplin ve başarı odaklı bir ortamda öğrencilerin akademik, sanat ve spor faaliyetleriyle, dil becerileriyle hem sosyal hem akademik olarak kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Öğrencilere doğru bir kadroyla, doğru ilgi ve yönlendirme sağlayan bu doğru kurum, aldıkları eğitimle birlikte öğrencileri her anlamda artı yönlere doğru iterek başarılı birer birey olmaları konusunda katkı sağlar.


Beyfen Eğitim Kurumları'nın temel hedefi; üstün başarı sağlayan çalışkan, kendine ve çevresine saygılı, sorumluluk sahibi, lider aynı zamanda takım çalışmasına yatkın, çok yönlü, kendine ve çevresine karşı hoşgörülü ve dengeli bireyler yetiştirmektir. Bu hedef doğrultusunda, yenilikçi, öğrenmeyi seven, özgüvenli ve üretici, çözüm odaklı, ilkeli ve ahlaklı öğrencilerin yetiştirildiği önde gelen okullardan biri olmayı hedeflemektedir.


25 yıllık tecrübesiyle öğrencilerine zengin bir müredat sunan Beyfen Koleji, hızla büyüyen ve gelişen teknolojiyi takip ederken geleneksel değerlerin de korunduğu bir eğitim entegrasyonunu hedeflediği bir eğitim planı sunmaktadır. “Her şey senin için” sloganı ile öğrencileri en ön plana koyan Beyfen Koleji, ilkokuldan lise mezuniyetine kadar olan süreci sıkı bir şekilde takip etmektedir. Her öğrenci için ayrı bir dosya bulunduran bu kurum, lise mezuniyetine kadar öğrencilerin gelişimlerini kaydetmektedir.


Okulda sadece akademik bir başarıyı hedeflemeyen Beyfen Okulları, sosyal alanda da birçok faaliyet düzenlemektedir. “Her insan ayrı bir dünyadır” düşüncesine dayanarak her bireyin ilgisini çekebilecek birçok faaliyet düzenlemektedir. Bu faaliyetler sayesinde öğrenciler, özgüvenleri yüksek, toplumda saygınlık sahibi ve sürekli gelişim göstermekte olan birer birey olmaktadır. Atatürk’ün İlkelerine bağlı, laik ve demokratik bir toplum düzenine uygun olarak milli ve ahlaki değerlere sahip, kendi yeteneklerine ve gücüne inanan, üretici, sorgulayıcı ve yeniliklere öncülük eden bireyler yetiştirmeyi kendine misyon edinen Beyfen Koleji, aklın ve bilimin ışığında çevre duyarlılığı fazla olan ve sosyal sorumluluğu gelişmiş gençler yetiştirmeyi temel hedef olarak benimsemiştir.


Beyfen Koleji'nde Yabancı Dil

Beyfen Eğitim Kurumları etkili eğitim çalışmalarının yanı sıra yabancı dil eğitimi konusunda da çok yönlü faaliyetler sürdürmektedir. Kurum, dünyaca kullanılan İngilizce dili beraberinde Almanca dil eğitimini de eğitim programına eklemektedir. Özel okul, sürdürdüğü dil edinim programları kapsamında öğrencilerin anlama, dinleme ve konuşma becerilerinin kazanımını desteklemektedir. Yabancı dil için oluşturulan eğitim programları farklı kültürlerle iletişimin sağlanabilmesi adına gereken dil bilgisi kurallarının ve iletişim stratejilerinin üzerine temellendirilmektedir. Beyfen Koleji, yabancı dil eğitiminde Avrupa Birliği Ortak Dil Ölçütleri Çerçevesi (Common European Framework of References for Languages) esas alınarak değerlendirilmektedir. Öğrencilerin yabancı dilde kendilerini net ve doğru ifade edebilmesini desteklemek amacı ile çeşitli etkinlikler ve eğitim çalışmaları sürdürmektedir.

Beyfen Koleji İndirimleri
Beyfen Koleji Yorumları
Devamını Gör
Beyfen Koleji'nde Eğitime Bakış
Beyfen Koleji Galeriler

Beyfen Koleji Kampüsleri

Beyfen Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beyfen Koleji Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Beyfen Koleji Ortaokulu alanında uzman öğretmenler ile Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren köklü ve tecrübe sahibi b...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Beyfen Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum