fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Güzelyalı Eral Koleji Anaokulu

Özel Güzelyalı Eral Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Güzelyalı Eral Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Güzelyalı Eral Koleji Anaokulu, kaliteli yabancı dil eğitimi ve velilerle kurduğu güçlü iletişimle ön plana çıkmaktadır. Kurumda küçük yaştaki öğrencilere yönelik uygulamalı olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul, öğrencilerine özel oluşturduğu online bir program ile okul dışında da yabancı dil eğitimine devam etme şansı sunmaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrenciler ders saatleri sonrasında da İngilizce dil öğreniminde devam edebilmektedir. Okulda öğrencilerin gelişimlerini takip etmek ve desteklemek adına rehberlik çalışmaları da yürütülmektedir. Özel Güzelyalı Eral Koleji Anaokulu'nun rehberlik öğretmeni, öğrencilerle düzenli aralıklarla bireysel görüşmeler gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak küçük yaştaki öğrencilerle beraber derslere girerek onları gözlemlemektedir. Rehberlik servisi, velilerle de sürekli iletişim halinde olarak ihtiyaç duyulan durumlarda hızlıca aksiyon alabilmektedir. Okul bu çalışmalar sayesinde öğrencilerin pedagojik gelişimlerine destek olmakta ve öğrencilerin aldıkları faydayı artırmaktadır.
Okul, öğrencilerin gelişimlerini çok yönlü olarak destekleyen birçok sosyal aktivite gerçekleştirmektedir. Basketbol, futbol, voleybol, jimnastik ve masa tenisi aktivitelerinin yanı sıra okçuluk, tenis, yoga ve binicilik kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktiviteler sayesinde ayrıca öğrencilerin erken yaşta sporla tanışması sağlanmaktadır. Özel Güzelyalı Eral Koleji Anaokulu'nda sportif faaliyetlerin yanı sıra müzik kulübü ve modern dans aktiviteleri de bulunmaktadır. Bu aktivitelerle öğrencilerin eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda sanatsal yönleri ortaya çıkarılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Güzelyalı Eral Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Güzelyalı Mahallesi, 81107. Sokak, No: 3, Çukurova / Adana
0 322 232 03** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum