fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Eral Okulları

Eral Okulları hakkında merak edilen tüm bilgilere anında ulaşın! Kurumun tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin.

Eral Okulları'nda Eğitim

Eral Okulları, Adana’da eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, eğitim çalışmalarını Atatürk ilkeleri çevresinde yürütmektedir. İdeal Türkiye fikrine ve Türk kültürüne uygun öğrenciler yetiştirmek ve yaşadığı topluma faydalı olacak bireyleri mezun etmek temel ilkelerindendir. Kurum, eğitim sürecinde bilimin ve aklın yol göstericiliğiyle ilerlediğinden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.


Eral Koleji öğrencilerin kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri ve rahat edebilecekleri bir ortam oluşturmak adına çaba göstermektedir. Öğrencilerin özgürlüklerine ve bireysel farklılıklarına saygı duyan bir ortamda, ayrımcılıktan uzak bir eğitim verilmektedir. Kurumsal bağlılık ilkesi doğrultusunda öğrencilerin ve tüm kurumun başarısı da başarısızlığı da kurum tarafından sahiplenilmektedir. Nitelikli ve deneyimli bir eğitim kadrosu, güvene dayalı sağlıklı bir çalışma ortamında çalışmaktadır.


Eral Eğitim Kurumları Adana’da bulunan iki ayrı kampüsünde okul öncesi kademeden lise kademesine kadar eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Her bir kademede öğrencilerin ihtiyaçları özellikle belirlenmekte ve bu ihtiyaçları karşılamak için eğitim kadrosu, aile ve öğrenciler uyum içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Lise kademesinde anadolu ve fen lisesi olmak üzere iki ayrı lise türü bulunmaktadır.


Ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerin hayatları için dönüm noktası sayılabilecek sınavlara hazırlanmaktadırlar. Bu sınavlarda maksimum başarıyı göstermeleri adına Eral Okulları yoğun ve nitelikli bir sınava hazırlık süreci ortaya koymaktadır. Öğrencilerin gelişimleri düzenli olarak takip edilmektedir. Öğrencilerin eksiklerinin bulunduğu noktalarda kurum içerisinde ek çalışmalar düzenlenerek bu eksikler giderilmektedir.


Eral Okulları uluslararası standartlarda bir yabancı dil eğitimi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilere sadece sınavda kullanabilecekleri ezbere bir dil eğitimi verilmemektedir. Öğrencilerin hem sınavlarında kullanabilecekleri hem de gündelik yaşantılarında iletişim kurarken kullanabilecekleri bir dil eğitimi öğrencilere sağlanmaktadır. Kurumun öğrencileri “Model United Nations” olarak bilinen uluslararası birleşmiş milletler simülasyonu etkinlikleri düzenlerler ve katılım sağlarlar. Böylelikle verilen dil eğitimi pratik olarak da kullanılmaktadır.


Eral Okulları'nda akademik ve dil eğitiminin yanında öğrencilerinin sosyal gelişimlerini de önemsemektedir. Bu doğrultuda kurumda çeşitli spor alanlarında, sanat etkinliklerinde ve teknolojik aktivitelerde aktif faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Kurumun kadın ve erkek basketbol, futbol, voleybol takımları şehir içi ya da şehirlerarası müsabakalarda çeşitli zaferler kazanmaktadırlar. Kurum fiziksel imkanlarıyla öğrencilerin sosyal gelişimlerini destekleyecek keyifli birçok etkinliğe ev sahipliği yapabilmektedir.

Eral Okulları Tanıtım Videosu
Eral Okulları İndirimleri
Eral Okulları Yorumları
Devamını Gör
Eral Okulları'nda Eğitim
Eral Okulları Tanıtım Videosu
Eral Okulları Galeriler
Eral Okulları Yorumları

Eral Okulları Kampüsleri

Eral Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Adana Eral Koleji Güzelyalı Kampüsü
Adana / Çukurova
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu, öğrencilerini Atatürk İlke ve İnkılaplarına sahip çıkan, sosyal sorumluluk bilinci...
Adana Eral Koleji Çukurova Kampüsü
Adana / Çukurova
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Eral Koleji Anaokulu, 4 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere yirmi kişilik sınıflarda okul öncesi eğitim sağlamaktadır....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Eral Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum